Jednodveřová přídavná šatní skříň tiana – béžová

Tuto doplňkovou šatní skříň nelze osadit samostatně, neboť její součástí nejsou boční strany. Doporučujeme ji používat pouze v kombinaci se... více informací »
Jednodveřová přídavná šatní skříň tiana –
Značka: JL
5 216 Kč7 451 Kč Sleva -29%
Ověřit dostupnost »
Tuto doplňkovou šatní skříň nelze osadit samostatně, neboť její součástí nejsou boční strany. Doporučujeme ji používat pouze v kombinaci se...

Tuto doplňkovou šatní skříň nelze osadit samostatně, neboť její součástí nejsou boční strany. Doporučujeme ji používat pouze v kombinaci se základními skříněmi Tiana (bez rámu), které jsou bočnicemi vybaveny. Doplňková jednodveřová šatní skříň vám pomůže prodloužit zvolenou skladbu šatní skříně o jednu délku dveří. 

 

Všechny viditelné strany skříně jsou potaženy vysoce lesklým UV lakem, který je čtyřikrát odolnější vůči fyzickému poškození ve srovnání se standardním lakem, v tomto případě odstínem v teplé béžové barvě. Vnitřek korpusu je bílý. Skříň je vybavena panty soft-close, které umožňují tiché zavírání dveří a poskytují další pohodlí při každodenním používání. Výrobním materiálem je lamino v poctivé tloušťce 18mm. Velkou výhodou jsou také nastavitelné nožky, které vyrovnají případnou nerovnost terénu. Nejsou na první pohled viditelné, zakrývá je spodní lišta, nijak tedy neovlivňují čistý design výrobku. Výrazným prvkem je naopak štíhlá kovová úchytka, která podtrhuje luxusní vzhled výrobku.

 

Součástí skříně jsou tři police a šatní tyč zároveň. Můžete si zvolit rozestup polic od sebe navzájem a celkové uspořádání vnitřního prostoru. Pomocí doplňkového vybavení, které naleznete v souvisejícím zboží níže, si můžete tuto komponentu ještě více přizpůsobit svým potřebám.

 

Rozměry jednodveřové PŘÍDAVNÉ skříně Tiana jsou 45x224x56cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží. Kvalitní a levný výrobek Jednodveřová přídavná šatní skříň tiana – béžová najdete v pohodě tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci šatní skříně! Vyhledejte si parádní produkty z této rubriky za výprodejovou cenu. To ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce ovšem další zboží značky JL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Jednodveřová přídavná šatní skříň JL máte možnost sehnat právě teď v nabídce v akci. Právě teď za cenu 5 216 Kč.