Jednodveřová šatní skříň tiana – bílá

Jednodveřovou skříň oceníte všude tam, kde je málo místa. Vychutnejte si kombinaci krásy a jednoduchosti v šatníku, kde jsou všechny položky... více informací »
Jednodveřová šatní skříň tiana
Značka: JL
6 756 Kč9 651 Kč Sleva -29%
Ověřit dostupnost »
Jednodveřovou skříň oceníte všude tam, kde je málo místa. Vychutnejte si kombinaci krásy a jednoduchosti v šatníku, kde jsou všechny položky...

Jednodveřovou skříň oceníte všude tam, kde je málo místa. Vychutnejte si kombinaci krásy a jednoduchosti v šatníku, kde jsou všechny položky úhledně uspořádané. Součástí skříně jsou tři police a šatní tyč zároveň. Můžete si zvolit rozestup polic od sebe navzájem a celkové uspořádání vnitřního prostoru. Pomocí doplňkového vybavení, které naleznete v souvisejícím zboží níže, si ji můžete ještě více přizpůsobit svým potřebám.

 

Všechny viditelné strany skříně jsou potaženy vysoce lesklým UV lakem, který je čtyřikrát odolnější vůči fyzickému poškození ve srovnání se standardním lakem, v tomto případě odstínem v křišťálově bílé barvě. Vnitřek korpusu je bílý. Skříň je vybavena panty soft-close, které umožňují tiché zavírání dveří a poskytují další pohodlí při každodenním používání. Výrobním materiálem je lamino v poctivé tloušťce 18mm. Velkou výhodou jsou také nastavitelné nožky, které vyrovnají případnou nerovnost terénu. Nejsou na první pohled viditelné, zakrývá je spodní lišta, nijak tedy neovlivňují čistý design výrobku. Výrazným prvkem je naopak štíhlá kovová úchytka, která podtrhuje luxusní vzhled výrobku.

 

Rozměry jednodveřové skříně Tiana jsou 47x224x56cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.

Zcela unikátní produkt Jednodveřová šatní skříň tiana JL snadno můžete získat online se slevou! Zrovna teď v akci za 6 756 Kč.