FURNI

Jednolůžková postel cody 90x200cm – dub světlý

Tento kvalitní výrobek Jednolůžková postel cody 90x200cm - CLK seženete momentálně na našich stránkách ve výprodejové akci! Cenově vychází na 5 661 Kč.
Jednolůžková postel cody 90x200cm
Do obchodu »
Značka: CLK
5 661 6 660 Kč Sleva -15%
Popis produktu

Patříte mezi milovníky přírodního a jednoduchého nábytku? Pak by vás mohla zaujmout postel Cody, která je zhotovena v dekoru dubu světlého a velmi věrně imituje dřevo. Dekor dubu je elegantní, působí stylově a v současnosti patří mezi nejoblíbenější odstíny nábytku. Oblibu získal díky příjemnému světle hnědému odstínu a kresbě dřeva. Neutrální barva jen tak neomrzí a není složité ji kombinovat s ostatním nábytkem a doplňky.

 

Postel využijete jako samostatné lůžko nebo ve spojení s jednoduchou postelí Cody poslouží jako horní lůžko a získáte tak patrovou postel. Součástí je kovové zábradlí, které můžete v případě potřeby odmontovat. Jelikož je postel uzpůsobena na účely horního lůžka, na obou bočních deskách jsou výřezy pro snadný přístup. Můžete se tedy rozhodnout, z jaké strany budete chtít na postel vystupovat. Nevyužívaný výřez je možné uzavřít deskou, která je zhotovená jako odkládací prostor na drobnosti. Pokud plánujete používat postel jako klasické lůžko, je možné pod ni pořídit přistýlku se zásuvkami.

 

Ložná plocha lůžka je 90x200cm. V ceně postele je kvalitní deskový rošt na zpevněném kovovém rámu. Matrace však není zahrnutá v ceně. V případě zájmu můžete vybrat matraci z našeho sortimentu. Postel Cody je vyrobena z kvalitního lamina, které potěší dobrou mechanickou odolností a jednoduchou údržbou. Rozměry jednolůžkové postele Cody jsou 95x207x92cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Cody najdete níže v souvisejících produktech.