Jednolůžková postel z borovicového a bukového dřeva s úložným prostorem SKANDICA Vaxholm, 120 x 200 cm

20 299 

Jednolůžková postel z borovicového a bukového dřeva s úložným prostorem SKANDICA Vaxholm, 120 x 200 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Jednolůžková postel z borovicového a bukového dřeva s úložným prostorem SKANDICA Vaxholm, 120 x 200 cm od předního výrobce Skandica ze skvělou cenu 20299 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Jednolůžkové postele. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1006200 Kategorie: ,

Popis

Popis

Jednolůžková postel z borovicového a bukového dřeva s úložným prostorem SKANDICA Vaxholm, 120 x 200 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Vizuálně tak jednoduchá a nekomplikovaná, přesto vám však vezme dech. Postel SKANDICA padne do prostoru zařízeného v jakémkoli stylu a úžasně jej prozáří.

Její součástí je navíc i kvalitní rošt, stačí tedy už pořídit jen pohodlnou matraci a vydat se vstříc sladkým snům!

Pořiďte si k posteli i kvalitní matraci ♥. Na Bonami máme velký výběr a možnost vrácení do 90 dní i po jejím vyzkoušení.

O značce:
SKANDICA je mladá, inovativní nábytkářská značka, která je svěžím vánkem na poli interiérového designu. Zrodila se z lásky k designu a z fascinace krásou spočívající v jednoduchosti.

Jaké jsou výhody bukového dřeva?
Použití bukového dřeva je nábytkovou klasikou. A proč tomu tak je? Dřevo buku má totiž vysokou tvrdost a odolnost.

Jeho nespornou výhodou je i to, že je díky své pevnosti schopné udržet šrouby a čepy daleko lépe, než je tomu u ostatních dřevin. A tak se kousek z bukového masivu stane téměř nesmrtelným.

Jaké jsou výhody borovicového dřeva?
Borovice je oblíbeným materiálem pro výrobu masivního nábytku. A to kvůli svým nezpochybnitelným výhodám jako je odolnost vůči vlhkosti a poškození. Dřevo z ní je velmi tvrdé a robustní, takže vám vydrží roky. A navíc krásně voní.. Neváhejte a nakupte Jednolůžková postel z borovicového a bukového dřeva s úložným prostorem SKANDICA Vaxholm, 120 x 200 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Jednolůžkové postele rozzáří vaši domácnost. Značka Skandica dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Skandica

Mladá, inovativní, nábytkářská značka Skandica přináší mnoho novinek a skvělých nápadů do našeho interiérového designu. Tato značka vznikla z lásky k designu a ke kráse tkvící v jednoduchosti. Inspirace přirozenou krásou přírody a skandinávskou kulturou nese své ovoce v jedinečnosti hotových produktů. Můžete si pořídit minimalistické kousky s nápady získanými během cestování. Zapomeňte na veškeré konvence a pořiďte si kousky, které jsou velmi osobité a zcela výjimečné.

Výrobci

Pin It on Pinterest