Jídelní set Apollo

Stylová jídelní sestava Kvalitní a precizní zpracování Součástí sestavy je jídelní stůl a 6x židle Lze zakoupit i jendotlivé... více informací »
Jídelní set Apollo
Značka: MHN
21 682 Kč
Ověřit dostupnost »
Stylová jídelní sestava Kvalitní a precizní zpracování Součástí sestavy je jídelní stůl a 6x židle Lze zakoupit i jendotlivé...

Stylová jídelní sestava
Kvalitní a precizní zpracování
Součástí sestavy je jídelní stůl a 6x židle
Lze zakoupit i jendotlivé elementy zvlášt
Velká nabídka dekorů dřev a potahů
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry  Stůl: 180×90 (220×90) cm
 
JÍDELNÍ SET APOLLO
Hledáte kvalitní nábytek do vaší jídelny? Neradi experimentujete a raději dáte na klasiku? Velký jídelní set Apollo v lehce rustikálním stylu by vám mohl padnout do oka. Prvotřídní zpracování uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Vybrat si můžete z mnoha přírodních dekorů a vytvořit si tak jedinečnou jídelnu. Dlouho se nerozmýšlejte, královsky stolovat můžete i vy!
 
Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 6x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem.
Velmi oblíbený výrobek je k získání jednoduše na stránkách v oblíbené sekci jídelní sety. Najděte si kvalitní produkty ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu! Oblíbený dodavatel MHN dlouhodobě vyrábí velmi kvalitní výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků značky MHN. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Jídelní set Apollo od oblíbené značky MHN můžete dostat u nás právě opravdu výhodně! Zrovna teď v akci za 21 682 Kč.