Jídelní set Baron

Stylová jídelní sestava Kvalitní a precizní zpracování Součástí sestavy je rozkládací jídelní stůl a 6x židle Lze zakoupit... více informací »
Jídelní set Baron
Značka: MHN
22 957 Kč
Ověřit dostupnost »
Stylová jídelní sestava Kvalitní a precizní zpracování Součástí sestavy je rozkládací jídelní stůl a 6x židle Lze zakoupit...

Stylová jídelní sestava
Kvalitní a precizní zpracování
Součástí sestavy je rozkládací jídelní stůl a 6x židle
Lze zakoupit i jednotlivé elementy zvlášt
Velký výběr dekorů dřev a potahů
Nábytek jue dodáván v demontu

Parametry:  Stůl: 200×90 (250×90) cm
 
JÍDELNÍ SET BARON
Hledáte kvalitní nábytek do vaší jídelny? Neradi experimentujete a raději dáte na klasiku? Velký jídelní set Baron v lehce rustikálním stylu by vám mohl padnout do oka. Prvotřídní zpracování uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Vybrat si můžete z mnoha přírodních dekorů a vytvořit si tak jedinečnou jídelnu. Dlouho se nerozmýšlejte, královsky stolovat můžete i vy!
 
Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 6x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem.Levný výrobek Jídelní set Baron můžete pořídit bezprostředně tu na stránkách v oblíbené rubrice jídelní sety. Nyní pořídíte ještě ostatní produkty z této kategorie za super ceny! Věhlasný dodavatel MHN má špičkový sortiment Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce více kvalitních produktů značky MHN. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Super kus Jídelní set Baron od dodavatele zboží MHN jde sehnat tady a teď právě opravdu levně! Produkt koupíte teď u nás za 22 957 Kč.