Jídelní stůl s deskou z ořechového dřeva Charlie Pommier Serious, 200 x 100 cm

68 599 

Kvalitní Jídelní stůl s deskou z ořechového dřeva Charlie Pommier Serious, 200 x 100 cm od předního výrobce Charlie Pommier ze skvělou cenu 68599 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 969328 Kategorie: ,

Popis

Popis

Bytelný jídelní stůl, který bude dominantou jídelny? Tenhle překrásný kousek z vybraného dřeva je přesně tím, co hledáte.

Poznejte Charlie Pommier

V době, kdy se nábytek běžně vyrábí ve velkých průmyslových halách, je značka, jakou je Charlie Pommier, takovým malým úkazem.

Tady totiž s láskou a péčí tvoří zkušení řemeslníci, pro než je důraz na každičký detail prioritou číslo jedna. V jejich režii pak vzniká masivní nábytek výjimečné kvality, nábytek, který bude skvostnou investicí na dlouhé roky.

To zajišťují také prvotřídní, výhradně přírodní materiály, mezi něž patří kupříkladu jasanové, ořechové či dubové dřevo. Dřevěný nábytek je totiž klasikou, která neomrzí. Všechny produkty jsou navíc vyráběny ručně, čímž je zajištěn ten nejvyšší standard provedení.

Co se formy týče, nejde si nevšimnout vzájemného propojení tradičního a současného designu. Tímto způsobem se v kouscích Charlie Pommier mísí to nejlepší z dob minulých s moderní vizí.

Značka nese jméno svého zakladatele, mladého francouzského architekta Charlieho, který celý život cestuje mezi svou domovinou a Srbskem, kde probíhá výroba.. Neváhejte a nakupte Jídelní stůl s deskou z ořechového dřeva Charlie Pommier Serious, 200 x 100 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly rozzáří vaši domácnost. Značka Charlie Pommier dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Charlie Pommier

Francouzská značka Charlie Pommier klade důraz na každý detail, elegantní design a propojuje tradici s moderním pojetím. Tvoří výhradně z prvotřídních přírodních materiálů s dlouhou životností. S láskou a péčí jej tvoří zkušení řemeslníci. Masivní nábytek výjimečné kvality je dobrou investicí na dlouhé roky. Prvotřídní přírodní materiály, jako jasanové, ořechové a dubové dřevo přináší ručně vyráběný nábytek zakladatele a architekta, který neomrzí a zajišťuje nejvyšší standard provedení.

Výrobci