Jídelní židle P-25

Jídelní židle P-25 Dodáváme v níže uvedených dekorech  Lze objendat v různých potazích  Vzorník potahů Vám rádi zašleme... více informací »
Jídelní židle P-25
Značka: MHN
1 594 Kč
Ověřit dostupnost »
Jídelní židle P-25 Dodáváme v níže uvedených dekorech  Lze objendat v různých potazích  Vzorník potahů Vám rádi zašleme...

Jídelní židle P-25
Dodáváme v níže uvedených dekorech 
Lze objendat v různých potazích 
Vzorník potahů Vám rádi zašleme na dotaz

Parametry:
45x90cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou.  Hodně oblíbený produkt jde pořídit zrovna na webu ve známé rubrice jídelní židle – dřevěné. Připravili jsme zcela nové produkty z této známé rubriky za super ceny! V očích zákazníků populární výrobce MHN poskytuje vynikající zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem! Nebojte, máme toho více, mrkněte na další skvělé zboží od dodavatele MHN. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Ve slevě produkt Jídelní židle P-25 od značky MHN lze koupit bezpečně online levně! Levně za 1 594 Kč.