Kameninová mísa Mason Cash Cane, 33 cm

1 169 

Kvalitní Kameninová mísa Mason Cash Cane, 33 cm od předního výrobce Mason Cash ze skvělou cenu 1169 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Servírování | Mísy a misky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 41993 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Mason Cash je anglická značka, jejíž kameninové mísy se vyrábí už více jak 200 let. A víte, co je tou nejlepší známkou skvělé kvality a dokonalého tvaru? Že se design ani materiál těchto skvostů za tu dobu změnil jen naprosto minimálně. Pořád si tak zachovávají svoji krásnou, lehce rustikální tvář i materiál, se kterým se vám bude těsto připravovat jedna báseň.

Použitá kamenina je těžká, takže mísa při míchání sedí pevně na desce. Zároveň je vysoce odolná a dekorativní reliéf mísy kromě neskutečně milého vzhledu zajišťuje i to, že se dá mísa dobře uchopit.
– Materiál: kamenina (těžká a odolná)
– Průměr: 33 cm
– Poznámka: není vhodné do trouby. Neváhejte a nakupte Kameninová mísa Mason Cash Cane, 33 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Servírování | Mísy a misky rozzáří vaši domácnost. Značka Mason Cash dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Mason Cash

Značka Mason Cash přináší tradiční doplňky do kuchyně i celé domácnosti. Značka Mason Cash je anglická značka, jejíž proslulé kameninové mísy se vyrábí dokonce už více jak 200 let. zachovávají si stále stejnou tvář a dodnes se ani trošku nezměnily. Přesto mají své neodolatelné kouzlo. Kamenina je těžká a mísa při míchání sedí pevně na vaší desce. Je vysoce odolná, s dekorativním reliéfem a dá se dobře uchopit. Nádobí zahrnuje, hmoždíře, dózy a spoustu dalších pomůcek do kuchyně.

Výrobci