Kameninová mísa s výlevkou Mason Cash Cane, ⌀ 19 cm

549 

Kvalitní Kameninová mísa s výlevkou Mason Cash Cane, ⌀ 19 cm od předního výrobce Mason Cash ze skvělou cenu 549 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Vaření a pečení | Nádoby a formy na pečení. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Popis

Popis

Mason Cash je anglická značka, jejíž kameninové mísy se vyrábí už více jak 200 let.

A víte, co je tou nejlepší známkou skvělé kvality a dokonalého tvaru? Že se design ani materiál těchto skvostů za tu dobu změnil jen naprosto minimálně.

Použitá kamenina je těžká, takže mísa při míchání těsta sedí pevně na desce. Zároveň je vysoce odolná a dekorativní reliéf mísy kromě neskutečně milého vzhledu zajišťuje i to, že se dá mísa dobře uchopit.

Mísu však používejte jen na míchání těsta, není vhodná na pečení.. Neváhejte a nakupte Kameninová mísa s výlevkou Mason Cash Cane, ⌀ 19 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Vaření a pečení | Nádoby a formy na pečení rozzáří vaši domácnost. Značka Mason Cash dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Mason Cash

Značka Mason Cash přináší tradiční doplňky do kuchyně i celé domácnosti. Značka Mason Cash je anglická značka, jejíž proslulé kameninové mísy se vyrábí dokonce už více jak 200 let. zachovávají si stále stejnou tvář a dodnes se ani trošku nezměnily. Přesto mají své neodolatelné kouzlo. Kamenina je těžká a mísa při míchání sedí pevně na vaší desce. Je vysoce odolná, s dekorativním reliéfem a dá se dobře uchopit. Nádobí zahrnuje, hmoždíře, dózy a spoustu dalších pomůcek do kuchyně.

Výrobci