Kave Home Hořčicově žlutá plastová zahradní židle LaForma Isabellini

Židle LaForma Isabellini na první pohled zaujme svým decentním a minimalistickým provedením. Dominantou celého designu je... více informací »
Kave Home Hořčicově žlutá plastová
Značka: Kave Home
2 570 Kč
Ověřit dostupnost »
Židle LaForma Isabellini na první pohled zaujme svým decentním a minimalistickým provedením. Dominantou celého designu je...

Židle LaForma Isabellini na první pohled zaujme svým decentním a minimalistickým provedením. Dominantou celého designu je nepochybně svislé žebrování, které dodává židli na originalitě a také vzdušnost, kterou oceníte především v teplejším období. Recyklovaný plast, který je odolný proti UV záření zaručí odolnost a bezproblémové využítí ve venkovním prostředí, stejně jako snadnou údržbu.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Výška 80 cm. Šířka 54 cm. Hloubka 49 cm. Podnož Plast. Sedák Plast. Barva Žlutá. Materiál Plast. . . .


Žádaný produkt Kave Home Hořčicově žlutá plastová zahradní lze zakoupit bezprostředně na našich stránkách ve známé sekci zahradní židle a křesla! Najděte si ještě ostatní produkty z této sekce za super cenu!

Neodolatelný kousek Kave Home Hořčicově žlutá plastová zahradní od spolehlivé značky Kave Home snadno naleznete tady nyní za příznivou cenu. Akční cena od 2 570 Kč.