Knihovny a úložné prostory

Knihovny a úložné prostory

Knihovna je oltářem všech knihomolů a studnicí moudrosti. Může jít o jednoduchý tvar i designový kus nábytku, který podtrhne krásu našeho obývacího pokoje či pracovny. Knihovna z masivu je investicí na celý život. K výrobě knihovny se používá dub, borovice, buk, jasan, exotické dřeviny a další typy dřeva. Vynikají vysokou odolností, bytelností a dlouhou životností. Laminátová dřevotříska ušetří finance i místo. Naleznete ji ve všech možných barvách. Kovové knihovny jsou zdatným konkurentem dřeva se zajímavě tvarovanou konstrukcí.

Jedinečné knihovny a úložné prostory

Komoda může být prakticky kdekoliv od ložnice až po předsíň. Prosklená vitrína podtrhnete důležitost vašich trofejí, sošek, porcelánu, skla, knih i fotografií a uchráníte je před prachem. Police je perfektní řešení pro zpestření interiéru květinami, fotografiemi a upomínkovými předměty. Šatní skříň vytvoří úložné prostory na oblečení, povlečení, peřiny a doplňky. Úložné prostory do koupelny, botníky do předsíně, stěny se zrcadlem či lavicí i menší nábytek poutavého designu, jako paraván, vinotéka nebo servírovací stolek doplní každý interiér.

Zobrazeno 1–15 z 2738 výsledků

Patří do obývacího pokoje, dětského pokojíčku, kanceláře, pracovny, ložnice. Využití pro ně najdeme i v kuchyni nebo spíži, vlastně v každé místnosti. Řeč je o úložných prostorech ve formě knihoven, regálů a polic.
Ať máte knihu jednu nebo tisíce svazků, hudební a filmové nosiče, umělecké předměty, drobnosti získané jako dárky nebo suvenýry, vše si zaslouží vystavit. A co si nezaslouží vystavit, to bude na regálech snadno a rychle dostupné, takže to na ně stejně patří. Knihovny a policové díly jsou přirozeným doplňkem uzavřených skříněk a dodají vašemu domovu individualitu. Díky místu pro každý předmět snadněji udržíte pořádek. Podle prostoru, který zařizujete, můžete volit rozměrnější sestavy knihoven a regálů nebo samostatné poličky, které interiéru neuberou vzdušnost. Pro větší zatížení sledujte nosnost jednotlivých polic a možnost uchycení knihovny či regálu ke stěně.

Kategorie

Cenový filtr

Výrobci

Pin It on Pinterest