Knihovny a úložné prostory

Patří do obývacího pokoje, dětského pokojíčku, kanceláře, pracovny, ložnice. Využití pro ně najdeme i v kuchyni nebo spíži, vlastně v každé místnosti. Řeč je o úložných prostorech ve formě knihoven, regálů a polic.
Ať máte knihu jednu nebo tisíce svazků, hudební a filmové nosiče, umělecké předměty, drobnosti získané jako dárky nebo suvenýry, vše si zaslouží vystavit. A co si nezaslouží vystavit, to bude na regálech snadno a rychle dostupné, takže to na ně stejně patří. Knihovny a policové díly jsou přirozeným doplňkem uzavřených skříněk a dodají vašemu domovu individualitu. Díky místu pro každý předmět snadněji udržíte pořádek. Podle prostoru, který zařizujete, můžete volit rozměrnější sestavy knihoven a regálů nebo samostatné poličky, které interiéru neuberou vzdušnost. Pro větší zatížení sledujte nosnost jednotlivých polic a možnost uchycení knihovny či regálu ke stěně.

Zobrazeno 1–15 z 2738 výsledků

Kategorie

Cenový filtr

Výrobci

Nákupy Ona Dnes jsou tu! Neváhejte a ušetřete až 80 % ve vybraných obchodech. Akce platí od 15. 10. - 21. 10. 2018 do půlnoci.Zobrazit slevy
+
nakupy ona dnes 2018

Pin It on Pinterest