Komoda Enos TK5SZ růžová

Moderní komoda Enos K5SZ  Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: růžová Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Komoda Enos TK5SZ růžová
Značka: GIB
2 547 Kč
Ověřit dostupnost »
Moderní komoda Enos K5SZ  Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: růžová Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x...

Moderní komoda Enos K5SZ 
Dodáváme v dekoru dub santana 
Dodatky v dekoru: růžová
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
50x120x40cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Unikátní a žádaný kousek Komoda Enos TK5SZ růžová můžete koupit jednoduše tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci dětské komody. Nyní si můžete vybrat parádní produkty z naší sekce za extra cenu!

Akční a ve slevě produkt Komoda Enos TK5SZ růžová od značky GIB dostanete v naší online nabídce za extra cenu! Ve skvělé akci za 2 547 Kč.