Komoda Fumi 3

Komoda Fumi 3  Dekor: dub santana/šedá  Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Komoda Fumi 3
Značka: DLM
3 122 Kč
Ověřit dostupnost »
Komoda Fumi 3  Dekor: dub santana/šedá  Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x...

Komoda Fumi 3 
Dekor: dub santana/šedá 
Nábytek je dodáván v demontu 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
80×95,5x40cm
 
Materiál 
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.  Povedený výrobek Komoda Fumi 3 je k dispozici bez obtíží na webu v rubrice dětské komody! Nyní si můžete koupit další zboží z naší rubriky snadno online! To ale však není vše, máme toho více! U nás totiž najdete více skvělých kousků od dodavatele DLM. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Komoda Fumi 3 od dodavatele se skvělou pověstí DLM jednoduše získáte bezpečně online za parádní cenu! Nyní za akční cenu 3 122 Kč.