Komoda v dekoru dubového dřeva Parisot Vichy

3 899 

Komoda v dekoru dubového dřeva Parisot Vichy
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Komoda v dekoru dubového dřeva Parisot Vichy od předního výrobce Parisot ze skvělou cenu 3899 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Komody. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1024924 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Komoda v dekoru dubového dřeva Parisot Vichy
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Tahle komoda bude vypadat úžasně, ať už se jí rozhodnete ozdobit svůj obývací pokoj, pracovnu nebo třeba předsíň.
Šikovných úložných prostor totiž není nikdy dost, vždyť jen pečlivě zorganizovaný interiér bude působit harmonicky a domácky.

Parisot je tradiční francouzská značka, která si od svého založení v roce 1936 vydobyla místo jedničky na trhu s demontovaným nábytkem z dřevotřísky.

Veškeré produkty jsou vyrobeny výhradně ve Francii. Pilíře úspěchu?
• Naprostá profesionalita a odbornost získaná dlouholetou působností v oboru.
• Efektivita výroby a následná všestrannost nábytku.
• Oddanost hodnotám a podpora místních řemeslníků či ekologických iniciativ.. Neváhejte a nakupte Komoda v dekoru dubového dřeva Parisot Vichy, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Komody rozzáří vaši domácnost. Značka Parisot dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Parisot

Tradiční francouzská značka Parisot je jedničkou na trhu s demontovaným nábytkem z dřevotřísky. Byla založena v roce 1936 a veškeré produkty jsou vyrobeny výhradně ve Francii. Profesionalita, odbornost, dlouholetá praxe i efektivita výroby dává vzniknout všestrannému nábytku. Podpora místních řemeslníků a ekologických iniciativ nese své ovoce. Moderní klasický nábytek je jednoduchý a vkusný. Zapadne do každého interiéru.

Výrobci