Komoda z borovicového dřeva s bílým rámem Askala Solid

11 499 

Kvalitní Komoda z borovicového dřeva s bílým rámem Askala Solid od předního výrobce Askala ze skvělou cenu 11499 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Komody. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 959652 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kolekce Solid od značky Askala si pohrává s netradičními a moderními tvary. Pořiďte si domů neokoukaný kousek přímo z estonska.

O značce:

Estonská Askala se řadí mezi hrdé značky, které jasné hlásají svou filozofii a postoj k životními prostředí.

Sídlí přímo v hlavním městě Tallinnu, kde vytváří kvalitní a originální nábytek z masivního dřeva. Věří totiž, že jedině dřevo je vhodným materiálem k výrobě nábytku.

Veškerý dřevěný výrobní odpad je využíván k získávání energie, která je při provozu zapotřebí. Barvy a laky jsou používány výhradně zdraví nezávadné. A všechny dřeviny, které byly použity, pocházejí přímo z estonských certifikovaných lesů.

No není tohle prostě láska? ♥. Neváhejte a nakupte Komoda z borovicového dřeva s bílým rámem Askala Solid, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Komody rozzáří vaši domácnost. Značka Askala dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Askala

Estonská značka Askala se řadí mezi velmi hrdé značky hlásající svou filozofii a postoj k životními prostředí. Sídlí v hlavním městě Tallinnu, kde vytváří vysoce kvalitní a originální nábytek z masivního dřeva. Designéři věří, že jedině dřevo je vhodný materiál k výrobě nábytku. Dřevěný odpad je využíván k získávání energie pro provoz. Barvy a laky jsou zdraví nezávadné. Všechny dřeviny pocházejí z estonských certifikovaných lesů. Jedinečné kousky z masivního dřeva jsou skvostné.

Výrobci