Komoda z borovicového dřeva se 7 zásuvkami Askala Maru, šířka 101 cm

12 999 

Komoda z borovicového dřeva se 7 zásuvkami Askala Maru, šířka 101 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Komoda z borovicového dřeva se 7 zásuvkami Askala Maru, šířka 101 cm od předního výrobce Askala ze skvělou cenu 12999 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Komody. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 959666 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Komoda z borovicového dřeva se 7 zásuvkami Askala Maru, šířka 101 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kolekce Maru od značky Askala skvěle propojuje čistu bílou barvu s přírodními odstíny masivního dřeva. A netradičně řešené nožky dělají z těchto kousků opravdové unikáty.

O značce:

Estonská Askala se řadí mezi hrdé značky, které jasné hlásají svou filozofii a postoj k životními prostředí.

Sídlí přímo v hlavním městě Tallinnu, kde vytváří kvalitní a originální nábytek z masivního dřeva. Věří totiž, že jedině dřevo je vhodným materiálem k výrobě nábytku.

Veškerý dřevěný výrobní odpad je využíván k získávání energie, která je při provozu zapotřebí. Barvy a laky jsou používány výhradně zdraví nezávadné. A všechny dřeviny, které byly použity, pocházejí přímo z estonských certifikovaných lesů.

No není tohle prostě láska? ♥. Neváhejte a nakupte Komoda z borovicového dřeva se 7 zásuvkami Askala Maru, šířka 101 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Komody rozzáří vaši domácnost. Značka Askala dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Askala

Estonská značka Askala se řadí mezi velmi hrdé značky hlásající svou filozofii a postoj k životními prostředí. Sídlí v hlavním městě Tallinnu, kde vytváří vysoce kvalitní a originální nábytek z masivního dřeva. Designéři věří, že jedině dřevo je vhodný materiál k výrobě nábytku. Dřevěný odpad je využíván k získávání energie pro provoz. Barvy a laky jsou zdraví nezávadné. Všechny dřeviny pocházejí z estonských certifikovaných lesů. Jedinečné kousky z masivního dřeva jsou skvostné.

Výrobci