Komoda z lakovaného borovicového dřeva De Eekhoorn Black&White

5 299 

Komoda z lakovaného borovicového dřeva De Eekhoorn Black&White
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Komoda z lakovaného borovicového dřeva De Eekhoorn Black&White od předního výrobce De Eekhoorn ze skvělou cenu 5299 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce . Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 627294

Popis

Popis

Komoda z lakovaného borovicového dřeva De Eekhoorn Black&White
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Black & White, to je čistá, minimalistická a krásná komoda, která dokazuje, že v jednoduchosti je to největší kouzlo.

Komoda je vyrobena z masivní borovice a najdete v ní tři zásuvky.

Nábytek pochází z dílny nizozemské značky De Eekhoorn, jež tvoří nadčasový nábytek, který je vysoce ceněn za svoje tvary i kvalitní zpracování.. Neváhejte a nakupte Komoda z lakovaného borovicového dřeva De Eekhoorn Black&White, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie rozzáří vaši domácnost. Značka De Eekhoorn dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

De Eekhoorn

Nizozemská značka De Eekhoorn vytváří stylový nábytek a dekorace. Designéři vkládají do své práce lásku ke krásným věcem i k přírodě. Zaměřují se na ekologickou výrobu i dopravu. Její kousky jsou často ztělesněním minimalistického a nadčasového designu, který interiérům sluší. Kvalitní zpracování, neotřelé, dokonalé tvary a materiály, to je typické pro tuto značku. Dee Eekhoorn obohacuje svět interiérů a bydlení o nestárnoucí kousky, vyznává vysokou kvalitu a estetiku.

Výrobci

Pin It on Pinterest