Komoda z masivního mangového dřeva s černými detaily Woodjam Chevron Sofa

6 799 

Kvalitní Komoda z masivního mangového dřeva s černými detaily Woodjam Chevron Sofa od předního výrobce Woodjam ze skvělou cenu 6799 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Komody. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 925794 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Hledáte do svého domova nábytek, který bude kvalitní, designový a ještě vyrobený za ekologických podmínek? Právě jste ho našli, jeho jméno je Woodjam.

Nová kolekce Chevron ukazuje, že značka Woodjam se ráda inspiruje exotickými vlivy. Kombinuje totiž masivní mangové dřevo s kovem a geometrickými tvary, které mají poukazovat na tradiční symboly divokých kmenů.

O ZNAČCE
Značka Woodjam se může pochlubit ruční výrobou. Všechny kousky vznikají za etických podmínek v Indii z masivního mangového dřeva. Mangovníky se pěstují na místních plantážích a na dřevo se zpracovává až ve chvíli, kdy strom neplodí. A je to právě Indie, jakožto země s hlubokou řemeslnou tradicí, která se pro Woodjam stává hlavním zdrojem inspirace. Spojte to s nadčasovým minimalistickým designem a máte kus nábytku, který budete milovat navěky ♥

Poznámka:

Dřevo se i po průmyslovém zpracování mění a takzvaně „pracuje“ v závislosti na vlhkosti a teplotě vzduchu. Důsledkem přirozeného pnutí dřeva může proto docházet k tvoření prasklin nebo mírnému křivení.. Neváhejte a nakupte Komoda z masivního mangového dřeva s černými detaily Woodjam Chevron Sofa, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Komody rozzáří vaši domácnost. Značka Woodjam dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Woodjam

Značka Woodjam přináší jedinečný, stylový nábytek. Tento exkluzivní nábytek se vyrábí ručně z masivního mangového dřeva. Design těchto kousků nábytku je neuvěřitelně výjimečný, originální a zcela neokoukaný. Mangové dřevo se pěstuje na indických farmách a je šetrné k životnímu prostředí. Indie je země s řemeslnou tradicí sahající hluboko do minulosti a značku Woodjam v její tvorbě dokonale inspiruje. Značka Woodjam využívá tradiční materiály, který umí kreativitě zpracovat.

Výrobci