Komoda z masivního mangového dřeva Woodjam Pasadena, šířka 64,5 cm

10 699 

Komoda z masivního mangového dřeva Woodjam Pasadena, šířka 64,5 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Komoda z masivního mangového dřeva Woodjam Pasadena, šířka 64,5 cm od předního výrobce Woodjam ze skvělou cenu 10699 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Komody. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 980968 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Komoda z masivního mangového dřeva Woodjam Pasadena, šířka 64,5 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kolekce Pasadena oblíbené designové značky Woodjam se zaměřuje na funkční úložný prostor.. Šuplíčky a příhrádky, které maximálně využívají prostor a pomáhají vám přehledně uložit všechny nezbytnosti malých i velkých rozměrů.

Stejně jako všechny výrobky Woodjam jsou tyto kousky vyrobeny z kvalitního mangového dřeva a to s ohledem na přírodu i tradice. Pochází z Indie a spoujují moderní design a nadčasovou krásu přírodních materiálů.

Poznámka:

Dřevo se i po průmyslovém zpracování mění a takzvaně „pracuje“ v závislosti na vlhkosti a teplotě vzduchu. Důsledkem přirozeného pnutí dřeva může proto docházet k tvoření prasklin nebo mírnému křivení.. Neváhejte a nakupte Komoda z masivního mangového dřeva Woodjam Pasadena, šířka 64,5 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Komody rozzáří vaši domácnost. Značka Woodjam dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Woodjam

Značka Woodjam přináší jedinečný, stylový nábytek. Tento exkluzivní nábytek se vyrábí ručně z masivního mangového dřeva. Design těchto kousků nábytku je neuvěřitelně výjimečný, originální a zcela neokoukaný. Mangové dřevo se pěstuje na indických farmách a je šetrné k životnímu prostředí. Indie je země s řemeslnou tradicí sahající hluboko do minulosti a značku Woodjam v její tvorbě dokonale inspiruje. Značka Woodjam využívá tradiční materiály, který umí kreativitě zpracovat.

Výrobci

Pin It on Pinterest