Bez komody se šuplíky věci doma těžko uskladníte

komody se šuplíky

Komody se šuplíky. V jednom trojslabičném slově se skrývá univerzální kus nábytku, který poslouží snad ve všech místnostech a domácnostech. Není proto divu, že se těší trvalé oblibě, od časů zámeckých interiérů až po dnešní moderní bydlení. Šíři aktuální nabídky přibližuje náš dnešní článek. Určitě si vyberete i kvalitní levné komody!

Především, komody se prodávají pro každý rozpočet. Nemusíte se bát, že by levné komody byly ošizené na své funkčnosti, i ty s překvapivě nízkou cenovkou vám budou sloužit hodně let. Jedná se o komody z lamina, materiálu poskytujícího nejlepší poměr ceny a kvality. Hrany jsou ošetřeny tak, aby nedocházelo k nežádoucímu odlupování povrchové úpravy. Pochopitelně ale můžete nalézt zalíbení také v komodách z masivu. Jejich přírodní materiál je dlouhověký a vzhled nadčasový. Mírně vyšší pořizovací náklady se rozpustí v trvalé spokojenosti se stabilitou, vzhledem a funkčností.

Šuplíkové komody

Nejklasičtější volbou jsou šuplíkové komody. Snadno se otevírají a lehce se v nich udržuje pořádek. Pojezdové systémy dnešních zásuvek zajišťují bezproblémový provoz, bývají totiž testovány téměř nekonečnými cykly otevření a zavření. Praktickou odkládací plochou je u zásuvkových komod horní deska, která je na rozdíl od konferenčních stolků v příjemné výšce pro stojícího dospělého člověka. Jednoduché linie šuplíků jsou často oživeny nápaditými úchyty.

Kombinované komody

U kombinovaných komod jsou zásuvky doplněny větším skříňkovým prostorem, volitelně rozčlenitelným policemi. Díky tomu jsou tak variabilní, že se stanou právě tím chytrým úložným prostorem, který potřebujete, abyste neuklizený chaos změnili v útulný domov. Designéři často využívají dvojí povahu kombinovaných komod ke sladění různých dekorů na jednom kusu nábytku, čímž je dosaženo atraktivního vzhledu.

Peřiňáky a prádelníky

Zatímco většina komod je dnes zcela všestranná, peřiňáky a prádelníky jsou přímo uzpůsobené úschově lůžkovin, ubrusů, ručníků, textilu. Chytře zabudované větrací otvory zajišťují, že se k uloženému prádlu nedostává prach, ale nehrozí ani zapaření, zatuchnutí nebo zaplísnění.

Prosklené komody

Pokud na vás obyčejné komody působí příliš těžce a uzavřeně, pak jsou tím pravým pro vás prosklené komody. Ty kombinují skrytý úložný prostor s módností vitrín, ve kterých můžete vystavit vaše sbírky a jiné poklady. Budete překvapeni, jak elegantní může taková komoda být a jak přitažlivě bude u vás doma působit. Některé jsou vybaveny LED osvětlením!

Dětské komody

Dětské komody mají rozměry přizpůsobené tak, aby už i menší děti mohly samy udržovat ve svém pokoji pořádek. Samozřejmostí je materiálová nezávadnost, bonusem nápadité a veselé dekory. Ty se dělí na univerzální, chlapecké a dívčí. I pokud do interiéru neumísťujete přímo dětskou komodu, zvažte zejména v domácnosti s dětmi uchycení vršku nového nábytku ke zdi. Kvůli svému tvaru a zásuvkám mohou být komody nižší hloubky náchylné k převržení, pokud by se dítě chytalo za otevřený šuplík. Materiál pro uchycení ke stěně někteří výrobci přikládají už do základního balení.

A jak jsou na tom komody s designem? Vítanou možností je u dobrých online prodejců bytového vybavení roztřídění komod podle barev. Snadno vyfiltrujete solitéry se světlejšími dekory, jako jsou borovice, buk, dub (i v rustikálnější variantě sonoma), jasan, javor, olše, švestka, třešeň, tak i tmavší kousky ve stylu kaštan, ořech, wenge. Stálicí jsou, jak jinak, komody čistě bílé, hitem naopak černé nebo barevné.

Zapadne nová komoda do rázu, který doma máte nebo kterého chcete dosáhnout? Jistě! Kromě moderních a pro někoho strohých kousků se totiž prodávají také retro komody, uzpůsobené tak, aby připomněly staré dobré časy. Je-li naopak stylem vašeho srdce posun k přírodě a jednoduchosti, neopomeňte rustikální komody. Dýchají venkovem a poctivou prací.

Bez kvalitní komody se šuplíky neobejdete

Nyní už víte, že komody jsou mimořádným nábytkem, bez kterého by byla škoda se obejít. Už dnes si vyberte kousek, který zlepší kvalitu vašeho bydlení a usnadní vám život. Bude se líbit vám i vaší peněžence, protože nakupovat nábytek po internetu se vyplatí.

Svěklý vyhledávač nábyku FURNI, na kterém najdete veškerý nábytek z internetových obchodů - vše na jednom místě! Pokud hledáte nábytek a příslušenství pro vaše útulnější bydlení, už nemusíte. Sledujeme všechny slevy v e-shopech a proto budete jako první vědět, kde mají levný nábytek nebo jinou výhodnou akci.Vyberte si z nabídky moderního, praktického a stylového nábytku. Změňte byt nebo dům na opravdový domov, útulný a vkusně zařízený, ve kterém se budete cítit skvěle vy i vaši hosté. Vybavte všechny místnosti nábytkem s elegantními tvary a atraktivními dekory. Usnadněte si úklid díky různorodým úložným prostorům, skříním, komodám, knihovnám, regálům, policím. I levný nábytek vám bude sloužit mnoho let, dražší kusy podtrhnou vaši osobitost. Pořiďte si novou sedací soupravu, obývací stěnu nebo televizní stolek. Uvolněte se v ložnici na komfortní posteli, roštu a matraci. Potěšte rodinu novým dětským nábytkem včetně kompletních pokojíčků a barevných postelí. Objevte trendy v kuchyňském a jídelním nábytku, skříňkách, stolech a židlích, stejně jako ve vybavení koupelny. Samozřejmě si můžete prohlédnout i kancelářský nábytek, psací a počítačové stoly, pracovní křesla. Nechybí zde ani zahradní nábytek.
Vybírejte z nabídky
83661
produktů
444
ověřených dodavatelů
12
zapojených e-shopů
Top akce a slevy na vybrané zboží
doprava zdarma na označené produkty
© Copyright 2016 - 2021 - 
FURNI