Konferenční stolek s černými nohami RGE Leon, ⌀ 100 cm

8 999 

Kvalitní Konferenční stolek s černými nohami RGE Leon, ⌀ 100 cm od předního výrobce RGE ze skvělou cenu 8999 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Stoly a stolky | Konferenční a příruční stolky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 560606 Kategorie: ,

Popis

Popis

Švédskému výrobci RGE nejde jen o vizuální podobu, ale ve stejném měřítku i o funkčnost a každodenní užitek. Proto je i její kolekce konferenčních stolků Leon vyrobena tak, aby byla reprezentativní a esteticky chytlavá, ale stejně tak se stala i nábytkem, který budete s láskou a spokojeností užívat každý den.. Neváhejte a nakupte Konferenční stolek s černými nohami RGE Leon, ⌀ 100 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Stoly a stolky | Konferenční a příruční stolky rozzáří vaši domácnost. Značka RGE dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

RGE

Jedinečná švédská značka RGE je výrobcem nábytku, pro který je hlavním cílem jeho funkčnost zpracovaná do zcela ideální formy designu. Značka RGE nepřináší pouze skvělou vizuální podobu, ale i i praktické produkty s každodenním užitkem v každém kousku nábytku. Uhrane vás svým konceptem moderního, funkčního a tvarově vychytaného nábytku. V tomto podání dostává praktická stránka vyrobených kusů nábytku tu pravou a zcela jedinečnou formu.

Výrobci