Konvice se sítkem na sypaný čaj Bredemeijer Verona, 1 l

849 

Kvalitní Konvice se sítkem na sypaný čaj Bredemeijer Verona, 1 l od předního výrobce Bredemeijer ze skvělou cenu 849 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Káva, víno a čaj | Konvice na čaj. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 43991 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Tahle konvice potěší všechny čajíčkáře. Naplňte sítko konvičky sypaným čajem, nalijte do ní horkou vodu a užijte si vaši vlastní soukromou čajovou chvíli!
– Materiál: sklo
– Objem: 1 l. Neváhejte a nakupte Konvice se sítkem na sypaný čaj Bredemeijer Verona, 1 l, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Káva, víno a čaj | Konvice na čaj rozzáří vaši domácnost. Značka Bredemeijer dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Bredemeijer

Značka Bredemeijer přizpůsobila čajový rituál a pití kávy do moderních dob. Použila nové inovace a technologie. Zachovává tradiční tvary čajových konvic, misek na čaj a šálků na kávu, současně jim pomocí speciálních materiálů dodává zcela nové rozměry. Pomůže vám odměřit správný čas, aby byl čaj zcela dokonalý pomocí čajové minutky v podobě přesýpacích hodin. Stylové konvice potěší všechny požitkáře. Spousta stylových doplňků do vaší kuchyně a jídelny.

Výrobci