Konzolový stolek z masivního mangového dřeva Woodjam Doyle, šířka 112 cm

10 799 

Kvalitní Konzolový stolek z masivního mangového dřeva Woodjam Doyle, šířka 112 cm od předního výrobce Woodjam ze skvělou cenu 10799 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Stoly a stolky | Konferenční a příruční stolky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 980956 Kategorie:

Popis

Popis

Kolekce Doyle oblíbené designové značky Woodjam je ódou na cestování.
Kombinuje čisté skandinávské tvary s ethnickými detaily a různorodými materiály. Kromě kvalitního mangového dřeva je to třeba mosaz, či kůže.

Poznámka:

Dřevo se i po průmyslovém zpracování mění a takzvaně „pracuje“ v závislosti na vlhkosti a teplotě vzduchu. Důsledkem přirozeného pnutí dřeva může proto docházet k tvoření prasklin nebo mírnému křivení.. Neváhejte a nakupte Konzolový stolek z masivního mangového dřeva Woodjam Doyle, šířka 112 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Stoly a stolky | Konferenční a příruční stolky rozzáří vaši domácnost. Značka Woodjam dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Woodjam

Značka Woodjam přináší jedinečný, stylový nábytek. Tento exkluzivní nábytek se vyrábí ručně z masivního mangového dřeva. Design těchto kousků nábytku je neuvěřitelně výjimečný, originální a zcela neokoukaný. Mangové dřevo se pěstuje na indických farmách a je šetrné k životnímu prostředí. Indie je země s řemeslnou tradicí sahající hluboko do minulosti a značku Woodjam v její tvorbě dokonale inspiruje. Značka Woodjam využívá tradiční materiály, který umí kreativitě zpracovat.

Výrobci