Konzolový stolek z masivního mangového dřeva Woodjam Play Light

5 499 

Konzolový stolek z masivního mangového dřeva Woodjam Play Light
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Konzolový stolek z masivního mangového dřeva Woodjam Play Light od předního výrobce Woodjam ze skvělou cenu 5499 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Stoly a stolky | Toaletní stolky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 730172 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Konzolový stolek z masivního mangového dřeva Woodjam Play Light
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Play Light je hravá a veselá kolekce ručně vyráběného nábytku z masivního dřeva. Je inspirována vzdušným skandinávským bydlením a váš interiér úžasně rozzáří a strhne na sebe veškerou pozornost.

O ZNAČCE:

Kousky Woodjam pocházejí z Indie, ze země, jejíž řemeslná tradice sahá do hluboké minulosti. Právě ta je pro Woodjam studnicí znalostí, právě ta značku v její tvorbě inspiruje.

Výsledkem je neokoukaný a exkluzivní ručně vyráběný nábytek z masivního mangového dřeva.

Woodjam sice využívá tradiční materiály, dovolí však kreativitě chopit se kormidla, a tak vzniká unikátní nábytek, který překypuje životem

Mangové dřevo, které se k jeho produkci využívá, je šetrné k životnímu prostředí a pěstuje se na místních farmách, které spravuje indická administrativa a které splňují všechny požadavky pro VRIKSH certifikaci.. Neváhejte a nakupte Konzolový stolek z masivního mangového dřeva Woodjam Play Light, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Stoly a stolky | Toaletní stolky rozzáří vaši domácnost. Značka Woodjam dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Woodjam

Značka Woodjam přináší jedinečný, stylový nábytek. Tento exkluzivní nábytek se vyrábí ručně z masivního mangového dřeva. Design těchto kousků nábytku je neuvěřitelně výjimečný, originální a zcela neokoukaný. Mangové dřevo se pěstuje na indických farmách a je šetrné k životnímu prostředí. Indie je země s řemeslnou tradicí sahající hluboko do minulosti a značku Woodjam v její tvorbě dokonale inspiruje. Značka Woodjam využívá tradiční materiály, který umí kreativitě zpracovat.

Výrobci

lednovy-vyprodej-87