Kožený držák vína na bicykl Men’s Society Wine Bottle Holder

1 099 

Kvalitní Kožený držák vína na bicykl Men’s Society Wine Bottle Holder od předního výrobce Men´s Society ze skvělou cenu 1099 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Káva, víno a čaj | Vinné příslušenství. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 861980 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Hledáte perfektní dárek pro muže? Nehledejte. Značka Men’s Society přichází s praktickou mužností v krabičce, která udělá radost tatínkovi, ženichovi i kamarádovi, který si na dobré pití i cyklistické výlety.. Neváhejte a nakupte Kožený držák vína na bicykl Men’s Society Wine Bottle Holder, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Káva, víno a čaj | Vinné příslušenství rozzáří vaši domácnost. Značka Men´s Society dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Men´s Society

Značka Men´s Society přináší úžasné dárky pro muže. Perfektní, praktické a vysoce mužné dárky jsou baleny do dárkové krabičky, která udělá obrovskou radost tatínkům, dědečkům, mužům i partnerům, ženichům i kamarádům, kteří si potrpí na vysokou kvalitu a prudkou eleganci. Úžasné krabičky s konkrétním zaměřením potěší každého muže, jehož tvář zdobí třeba vousy. Krabičky jsou i pro cyklisty, horolezce, golfisty, nositele brýlí a všechny cestovatele. Každý správný muž má krabičku od Men´s Society.

Výrobci