FURNI

Krémová sametová šestimístná rohová pohovka do „U“ MICADONI MAMAIA 383 cm se zlatou podnoží

Vysoce kvalitní kus Krémová sametová šestimístná rohová pohovka do od kvalitní značky Micadoni můžete pořídit momentálně na našich stránkách skutečně levně! Nyní za 58 248 Kč. EAN: 5903614593775
Krémová sametová šestimístná rohová pohovka do "U"
Ověřit dostupnost »
Značka: Micadoni
58 248
Popis produktu

Elegantní šestimístná rohová pohovka MICADONI MAMAIA zaujme na první pohled svým nadýchaným vzhledem. Velmi příjemné sametové čalounění v krémově bílé barvě a kovová podnož vytváří kontrast, který interiéru dodá elegantní vzhled a nádech luxusu. Díky zajímavému prošívání vzniká jemný design, který do vašeho domova vnese lehkost a styl. Opěrné polštářky zvednou úroveň vašeho odpočinku o stupeň výš. Díky praktickému tvaru do písmene U získáte rovnoměrně rozdělená místa k odpočinku. Nechte se obklopit komfortem ve společnosti produktů Mamaia.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Další parametry: Šířka 383 cm. Výška 75 cm. Hloubka 185 cm. Výška podnože 15 cm. Martindale 50.000. Gramáž 320 g/m². Max. nosnost 600 kg. Čalounění Sametová látka (100% PES). Podnož Lakovaný kov. Výška sedu 41 cm.