Křeslo Salsa

Křeslo Salsa zaujme svým designem a můžete si jej vybrat z mnoha druhů čalounění. Sedák křesla Salsa vyplňuje komfortní PUR pěna v kombinaci s... více informací »
Křeslo Salsa
Značka: FORLIVING
8 790 Kč
Ověřit dostupnost »
Křeslo Salsa zaujme svým designem a můžete si jej vybrat z mnoha druhů čalounění. Sedák křesla Salsa vyplňuje komfortní PUR pěna v kombinaci s...

Křeslo Salsa zaujme svým designem a můžete si jej vybrat z mnoha druhů čalounění. Sedák křesla Salsa vyplňuje komfortní PUR pěna v kombinaci s vlnitými pružinami. Tato kombinace zaručí příjemné sezení a optimální podporu. Křeslo s polohovací opěrkou hlavy zvyšuje komfort sezení. Dřevěné nožky skvěle doplňují estetický vzhled křesla a můžete si je vybrat z několika odstínů moření, a tak vaše nové křeslo sladit s obývacím nábytkem. Křeslo Salsa je skvělým doplňkem k rohové sedací soupravě nebo pohovkám Salsa (viz související produkty).

Tento diskontní produkt Křeslo Salsa máte možnost dostat právě nyní tady na stránkách v oblíbené rubrice sedací soupravy! Nyní koupíte zlevněné kusy z této známé rubriky za super ceny. Oblíbený výrobce FORLIVING pro své zákazníky nabízí špičkové zboží.

Vysoce kvalitní produkt Křeslo Salsa od populární značky FORLIVING pohodlně dostanete momentálně na našich stránkách pořád výhodně. Nyní lze objednat jen za 8 790 Kč.