Kuchyňská Spodní Skříňka Luisa Us30

Kuchyňská spodní skříňka LUISA US30 ve venkovském stylu dodá vaší kuchyni obzvlášť útulnou atmosféru. Velká skříň o... více informací »
Kuchyňská Spodní Skříňka Luisa
Značka: Möbelix
3 199 Kč
Ověřit dostupnost »
Kuchyňská spodní skříňka LUISA US30 ve venkovském stylu dodá vaší kuchyni obzvlášť útulnou atmosféru. Velká skříň o...

Kuchyňská spodní skříňka LUISA US30 ve venkovském stylu dodá vaší kuchyni obzvlášť útulnou atmosféru. Velká skříň o rozměrech cca 30 x 86 x 60 cm (Š x V x H) má bílá dvířka s přívětivým kazetovým vzhledem. Moderní akcenty dodávají úchytky ve stříbrné barvě. Uvnitř skříňky je police o tloušťce cca 16 mm. Tento nábytek nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše kuchyňské náčiní ve dvou přihrádkách a v zásuvce. Tiché zavírání je možné díky tlumení dveří a systému soft-close. Můžete se tak těšit z elegantního nábytku v dekoru dřeva po dlouhou dobu. Dveřní zarážku lze namontovat vpravo nebo vlevo. Pro harmonický vzhled je nejlepší kombinovat další nábytek ze série LUISA, který najdete v naší nabídce. Tento diskontní produkt Kuchyňská Spodní Skříňka Luisa lze sehnat bezstarostně tu na našich stránkách ve známé rubrice kuchyňské skřínky spodní! Máme pro vás ještě ostatní produkty z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu.

Tento kvalitní produkt Kuchyňská Spodní Skříňka Luisa od dodavatele se skvělou pověstí Möbelix jednoduše můžete najít zde nyní za outletovou cenu! Výhodně za cenu 3 199 Kč.