Kulatý servírovací tác z mangového dřeva Orchidea Milano, Ø 41 cm

3 459 

Kvalitní Kulatý servírovací tác z mangového dřeva Orchidea Milano, Ø 41 cm od předního výrobce Orchidea Milano ze skvělou cenu 3459 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Servírování | Tácy, stojany a podnosy. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 980230 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Taky milujete ty dlouhé zahradní pikniky, kdy se sejde celá vaše rodina a u jídla rokujete klidně celý den? Designéři značky Orchidea Milano umí tu správnou atmosféru vycítit a vtisknout ji do svých produktů. A proto se jejich doplňky k servírovaní tak bezvadně hodí právě pro tyto okamžiky!

Sluncem provoněné kousky s nádechem toskánského venkova přinesou do vaši domácnosti svěží vítr ♥

Upozornění: Teakové, mahagonové, palisandrové a mangové dřevo jsou přírodní produkty, které se i po průmyslovém zpracování stále mění a takzvaně „pracují“ v závislosti na vlhkosti a teplotě vzduchu. Důsledkem přirozeného pnutí dřeva může proto docházet k tvoření prasklin nebo mírnému křivení.. Neváhejte a nakupte Kulatý servírovací tác z mangového dřeva Orchidea Milano, Ø 41 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Servírování | Tácy, stojany a podnosy rozzáří vaši domácnost. Značka Orchidea Milano dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Orchidea Milano

Značka Orchidea Milano přináší spoustu nádobí, jemných dekorací a doplňků do interiéru. Velmi jemné dekorace italské značky Orchidea Milano jsou prosluněné paprsky a voní po moři. Váš domov neuvěřitelně prozáří mistrným designem a vykouzlí z něj harmonické místo, kam se budete velmi rádi vracet. Dejte svým příbytkům nádech bezstarostného toskánského venkova a punc nadčasového luxusu. Tahle značka prostě ví, jak na to. Oddejte se kouzlu jedinečných bytových dekorací.

Výrobci