Lauben Milk Frother 550BC

Lauben Napěňovač mléka 550BC je nezbytným pomocníkem pro všechny milovníky kávy s bohatou a krémovou pěnou. S tímto... více informací »
Lauben Milk Frother 550BC
Značka: Lauben
1 289 Kč
Ověřit dostupnost »
Lauben Napěňovač mléka 550BC je nezbytným pomocníkem pro všechny milovníky kávy s bohatou a krémovou pěnou. S tímto...

Lauben Napěňovač mléka 550BC je nezbytným pomocníkem pro všechny milovníky kávy s bohatou a krémovou pěnou. S tímto pěničem mléka vytvoříte dokonalou pěnu a ušetříte za návštěvu kavárny pokaždé, když vás přepadne chuť na nadýchané latté nebo cappuccino. Pěnič pracuje ve 3 různých režimech a vy si tak můžete vybrat mezi horkou pěnou z plnotučného mléka do lahodného cappuccina, studenou do letních mléčných koktejlů, nebo ohřevem mléka do kakaa pro vaše nejmenší. Pěnič mléka tvoří základna a ohřívací nádoba.
Základna je opatřena protiskluzovými nožičkami a 360° systémem, díky kterému do ní můžete ohřívací nádobu umístit v jakémkoli směru. Ohřívací nádoba má nepřilnavý povrch, který zabraňuje přichycení nebo odření. Díky indukční technologii ohřevu se mléko nikdy nepřipálí. Pěnič navíc disponuje i ochranou proti přehřátí, takže máte jistotu, že mléko nebo pěna bude mít vždy správnou teplotu mezi 60 – 75°C. Starosti vám nebude dělat ani údržba, ohřívací nádobu totiž můžete bez problému mýt v myčce nádobí. Třešničkou na dortu je prémiový design značky Lauben, který se hodí do každé kuchyně.
Vlastnosti:

150 ml – dostatečná kapacita pro ohřev teplé či studené pěny
300 ml – kapacita na ohřev mléka bez pěnění, třeba do dětského kakaa
ideální teplota – pěnič mléka ohřeje nebo napění mléko na vždy správnou teplotu, až 60 – 75 °C
bez připalování – díky indukční technologii ohřevu se mléko nikdy nepřipálí
snadná údržba – ohřívací nádobu lze bez problému mýt v myčce nádobí
nepřilnavý povrch – ohřívací nádoba má speciální povrch, který zabraňuje přichycení nebo odírání
tichý chod – přístroj pracuje velmi tiše, takže si vaší oblíbenou kávu můžete připravit klidně i za rozbřesku Parametry:

technologie ohřevu: indukce
napájecí napětí: indukce
kapacita pro ohřev mléka: 300 ml
kapacita pro pěnění: 150 ml Obsah balení:

základna spotřebiče
nádoba
víko
manuálVysoce kvalitní produkt Lauben Milk Frother 550BC máte možnost dostat prostě na stránkách ve známé rubrice příslušenství. Připravili jsme nové výrobky ve zmíněné rubrice za super ceny!

Tento kvalitní kus Lauben Milk Frother 550BC od předního výrobce Lauben lze získat v naší nabídce za výhodnou cenu! Nyní získáte od 1 289 Kč.