FURNI

Lavice s koženým čalouněním Kare Design Country Life

Tento neodolatelný kus Lavice s koženým čalouněním Kare od oblíbené značky se zárukou kvality Kare Design pohodlně seženete tady a teď právě pořád výhodně. Právě teď za cenu 13 990 Kč. EAN: AF569130900
Lavice s koženým čalouněním Kare Design
Ověřit dostupnost »
Značka: Kare Design
13 990
Popis produktu

Ať už potřebujete sezení do předsíně, k mezi jídelní stůl a stěnu, nebo jen tak, ke zdi. Tato lavice Kare Design se stane skvělým interiérovým doplňkem i pomocníkem zároveň.

Vneste do svého domova kus nonšalance. Vždyť právě kombinace kvalitních materiálů a neotřelého designu je tím, co si získá naše umělecké srdce.

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.