Lesklý bílý jídelní stůl TemaHome Dusk, 150 cm

26 599 

Lesklý bílý jídelní stůl TemaHome Dusk, 150 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Lesklý bílý jídelní stůl TemaHome Dusk, 150 cm od předního výrobce TemaHome ze skvělou cenu 26599 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 665258 Kategorie: ,

Popis

Popis

Lesklý bílý jídelní stůl TemaHome Dusk, 150 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Dusk je minimalisticky řešený čtvercový jídelní stůl, u kterého najdete příjemnou plochu 150 x 150 cm.

Značka TemaHome je koncept několika designérů, které spojuje smysl pro detaily a vášeň dělat domovy funkčními i moderními zároveň. Jejich hlavní heslo zní – Žijte své sny. A tak u sebe nosí neustále tužku a papír, protože dobré nápady nikdy nespí a můžou na vás přijít kdykoli a kdekoli.. Neváhejte a nakupte Lesklý bílý jídelní stůl TemaHome Dusk, 150 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly rozzáří vaši domácnost. Značka TemaHome dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

TemaHome

Nábytkářská značka TemaHome přináší jedinečné kousky nábytku nesoucí design plný čistých, minimalistických linií. Jemná a přírodní barevnost dokládá inspiraci oblíbeným severským stylem. Můžete si vybrat tvarově zajímavé knihovny, skládací pracovní stoly, nepřehlédnutelné jídelní stoly a netradiční konferenční stolky. Můžete si zařídit své pracovny nábytkem splňující veškeré nároky na ergonomii a moderní trendy v oblasti inovativního designu.

Výrobci