Luxusní kontinentální postel Argado, šedá Fresh

Moderní box spring postelAkční cena platí pro potah na hlavní fotografii (žinilka Fresh)Postel v kvalitní žinilkové látce Fresh -... více informací »
Luxusní kontinentální postel Argado
Značka: MZN
57 999 Kč
Ověřit dostupnost »
Moderní box spring postelAkční cena platí pro potah na hlavní fotografii (žinilka Fresh)Postel v kvalitní žinilkové látce Fresh -...

Moderní box spring postelAkční cena platí pro potah na hlavní fotografii (žinilka Fresh)Postel v kvalitní žinilkové látce Fresh – příjemná na dotek a odolná plyšová látka.Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.Postel je dodávána včetně matracíPolštářky jsou pouze dekorativní, nejsou součástíCelková nosnost je 250kg Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell.Prostřední část je řešena kvalitní matrací Passion:Matrace se přizpůsobí osobě, která na ní leží, dobře podpírá páteř a další křivky těla. Je to díky použití speciálních řezů ve střední vrstvě vysoce pružné pěny. Rozdělení do 7 zón tvrdosti pro hlavu, ramena, bedra, pánev, stehna, lýtka a chodidla zajišťuje maximální pohodlí. Díky tomu má ortopedické vlastnosti: zlepšuje krevní oběh, uvolňuje svaly a pomáhá udržovat přirozenou linii páteře.
ROZMĚRY:190x210x135cm
Ložná plocha: 180x200cm
Výška ložné plochy: 69cm

Kvalitní produkt Luxusní kontinentální postel Argado, od kvalitní značky MZN máte možnost dostat tady nyní ve výhodné akci! Právě nyní za 57 999 Kč.