Luxusní kontinentální postel Asparo 180x200cm, šedá Monolith

Moderní box spring postel Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (žinilka Jasmine) Postel je dodávána včetně... více informací »
Luxusní kontinentální postel Asparo
Značka: MZN
24 999 Kč
Ověřit dostupnost »
Moderní box spring postel Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (žinilka Jasmine) Postel je dodávána včetně...

Moderní box spring postel Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (žinilka Jasmine) Postel je dodávána včetně matrací Součástí je 2x úl. prostor přístupný z boku Součástí je topper (krycí matrace) Polštářky a deka jsou pouze dekorativní, nejsou součástí Celková nosnost je 250kgTopper – Jedinečný vysoce kvalitní potah zvyšující komfort matrace. Potah Koral má nejen velmi vysokou gramáž, ale skvěle doplňuje matrace z termoelastické pěny. Jeho další výhodou je jedinečný vzhled. Je vybavena 3D síťovinou a prošívaná klimatizačním vláknem, poskytuje dostatečné odvětrávání postele.

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY:
183x217x120cm
Ložná plocha: 180x200cm
Výška ložné plochy: 67cm

Kvalitní a levný kousek Luxusní kontinentální postel Asparo 180x200cm, od této skvělé značky MZN máte možnost pořídit právě nyní ve výhodné akci! K sehnání zrovna v akci za 24 999 Kč.