Luxusní křeslo Tamara, hnědá Nube

Moderní křeslo Tamara  Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Kvalitní žinilka Nube - příjemná na dotek a... více informací »
Luxusní křeslo Tamara
Značka: ELT
13 299 Kč
Ověřit dostupnost »
Moderní křeslo Tamara  Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Kvalitní žinilka Nube - příjemná na dotek a...

Moderní křeslo Tamara 
Nyní za super akční cenu
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Kvalitní žinilka Nube – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. 
Výška nožiček 13 cm 
Polohování hlavových opěrek 
Posuv zádových opěrek (vytvoříte si ideální hloubku sezení) 

Rozměry: 
125x113x103cm 
Hodně prodávaný produkt Luxusní křeslo Tamara, hnědá můžete získat právě zde tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci křesla! Nyní pořídíte ještě jiné produkty z této populární rubriky za parádní cenu. Oblíbená značka ELT má k dispozici kvalitní zboží. U nás nabízíme více, máme v nabídce také další prověřené zboží značky ELT. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný kus Luxusní křeslo Tamara, hnědá od spolehlivé značky ELT lze zakoupit momentálně na webu levně. Akční ceny již od 13 299 Kč.