Magnetický nerezový držák na hadříky Reenbergs Rail

689 

Kvalitní Magnetický nerezový držák na hadříky Reenbergs Rail od předního výrobce Reenbergs ze skvělou cenu 689 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Pomůcky do kuchyně | Odkapávače a držáky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 64111 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Reenbergs, to je jednoduchý, ale zároveň naprosto geniální nápad, který vám ušetří spoustu nervů. Mokrý hard, který se dosud povaloval ve dřezu a vlastně ani neměl své vlastní místo, jej konečně najde!

Chytrý držák na magnety stačí dát do dřezu a máte šikovný odkládací prostor pro hadr. Navíc jím můžete hýbat, a tak je vcelku jedno, jestli je víš dřez kulatý, šišatý, hranatý či rovný.

Síla držáku funguje přes magnety, které jsou jak v nožkách držáku, tak v jeho podložkách. Právě ty přilepíte lepící stranou na dřez a na nich magnetickou silou drží samotné nožky držáku. Flex je vhodný jen do nerezových dřezů.


– Materiál: nerez ocel, PE plast
– Hloubka: 4 cm
– Délka: 23 cm. Neváhejte a nakupte Magnetický nerezový držák na hadříky Reenbergs Rail, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Pomůcky do kuchyně | Odkapávače a držáky rozzáří vaši domácnost. Značka Reenbergs dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Reenbergs

Německá značka Reenbergs nabízí skvělé bytové doplňky a vychytávky, které si jednoznačně zamilujete a usnadní vám život. Přináší jednoduché a při tom naprosto geniální nápady, které vám ušetří spoustu námahy. Dá vašim pomůckám své vlastní místo. Nabízí třeba držáky fungující přes magnet i samolepicí háčky, které vás nenutí vrtat do kachliček a dalších povrchů. Usnadněte si život, dejte věcem jejich jednoznačné místo a vneste řád do života se skvělým designem.

Výrobci