Malý byt v centru Říma má pouhých 7m čtverečních, přesto má vše potřebné k bydlení

malý byt

Představte si, že máte možnost bydlet v Římě. V centru a téměř na dosah všech těch fenomenálních památek, kterými je toto starobylé město známé. Historické budovy z dávných dob a přesto všude kolem mezi nimi naleznete místo, které byste mohli nazývat domovem. Má to však jeden malý háček, malý byt, který má pouhých 7m2 obytného prostoru!

Malý byt = velká výzva. Italský architekt a designér Marco Pierazzi se toho nezalekl a naplno využil vysokého stropu a vytvořil něco obdivuhodného. Původní místo z gruntu předělal, opravil a rozdělil na dvě patra. Z dolní části se stala mini kuchyně s malým jídelním stolem pro dva. Dokonce zde zbyl i prostor pro skříň a další úložné prostory. Zadní kout spodní části bytu pak přetvořil v malou praktickou koupelnu.

maly byt v centru rima 7 1

Horní obytná část byla vytvořena tak, aby sloužila jako obývací pokoj a ložnice zároveň. Přístup do tohoto malého vyvýšeného prostoru je vyřešen kompaktním schodištěm a podlaha nad ním padacími dveřmi. Přes den slouží složená postel jako sofa a v noci pak může být podlaha uzavřena a místo ke spánku je rozloženo v celé své velikosti. Celá koncepce bytu je založena na minimalismu a užitečnosti, ale při jeho projektování nebylo zapomenuto ani na styl a nápaditý design.

maly byt v centru rima 4 1

Jak lze vypozorovat z fotografií, byt je skutečně maličký, přesto se zde ve dvou lidech dá pohodlně bydlet. Marco zde žil se svou manželkou do doby než se jim narodilo dítě. Nyní byteček pronajímá jako "nejmenší bydlení v Itálii" svým přátelům, známým a turistům, kteří touží poznat toto město tisíciletí historie opravdu zblízka.

maly byt v centru rima7

Vchodové dveře a zároveň jediná stěna skýtající okna.

maly byt v centru rima 2

Kuchyně se složeným stolem a koupelnou v pozadí.

maly byt v centru rima 3

Spodní kuchyňská část bytu připravena ke stolování.

maly byt v centru rima 9

Pohled zhora na jídelní stůl skrze padací dveře.

maly byt v centru rima7 1

Praktická koupelna s toaletou vybavená vším potřebným

maly byt v centru rima 8 1
Svěklý vyhledávač nábyku FURNI, na kterém najdete veškerý nábytek z internetových obchodů - vše na jednom místě! Pokud hledáte nábytek a příslušenství pro vaše útulnější bydlení, už nemusíte. Sledujeme všechny slevy v e-shopech a proto budete jako první vědět, kde mají levný nábytek nebo jinou výhodnou akci.Vyberte si z nabídky moderního, praktického a stylového nábytku. Změňte byt nebo dům na opravdový domov, útulný a vkusně zařízený, ve kterém se budete cítit skvěle vy i vaši hosté. Vybavte všechny místnosti nábytkem s elegantními tvary a atraktivními dekory. Usnadněte si úklid díky různorodým úložným prostorům, skříním, komodám, knihovnám, regálům, policím. I levný nábytek vám bude sloužit mnoho let, dražší kusy podtrhnou vaši osobitost. Pořiďte si novou sedací soupravu, obývací stěnu nebo televizní stolek. Uvolněte se v ložnici na komfortní posteli, roštu a matraci. Potěšte rodinu novým dětským nábytkem včetně kompletních pokojíčků a barevných postelí. Objevte trendy v kuchyňském a jídelním nábytku, skříňkách, stolech a židlích, stejně jako ve vybavení koupelny. Samozřejmě si můžete prohlédnout i kancelářský nábytek, psací a počítačové stoly, pracovní křesla. Nechybí zde ani zahradní nábytek.
Vybírejte z nabídky
83737
produktů
444
ověřených dodavatelů
12
zapojených e-shopů
Top akce a slevy na vybrané zboží
doprava zdarma na označené produkty
© Copyright 2016 - 2021 - 
FURNI