Malý mezonetový byt, ve kterém se skrývá moderně zařízený interiér

maly mezonetovy byt 9

Výzvou dnešních bytových designerů ve městech, je co nejvkusněji a nejpraktičtěji zařídit malý byt. Centrum města není nafukovací a jelikož v nich bydlí čím dál více lidí, malé byty jsou velmi žádané. Designer tohoto malého mezonetového bytu Denis Svirid myslel při jeho budování na vše potřebné pro pohodlné bydlení.

Projekt vymyslel geniálně, zkrátka přistavěl malý mezonet již do postavenému domu. Tím vyřešil potřebu lidí, kteří hledají menší byt, který přesto poskytne dostatek prostoru díky šikovně vymyšlenému multifunkčnímu nábytku a dalším vychytávkám. Byt se nachází v Oděse na Ukrajině, horní patro, ve kterém je ložnice a koupelna má jen 17.28 m2 a spodní patro, kde se nachází kuchyně, obývací pokoj a malá pracovna má pouhých 18.39 m2. Autorovi se povedlo v bytě o rozloze necelých 40 m2 využít každého prostoru.

maly mezonetovy byt projekt

Život v malém bytě se může jevit jako nepohodlný, protože na všechny věci prostě máte méně místa. Avšak ne v případě malého mezonetového bytu, do kterého se dnes podíváme. Malé byty jsou dnes čím dál více v oblibě, a to díky zalidněnějším velkým městům a samozřejmě ceně. Ceny malých bytů bývají zpravidla o polovinu levnější, než kolik stojí velký byt, samozřejmě hraje roli i lokalita a dostupnost služeb.

maly mezonetovy byt 3

Výhody bydlení v malém bytě

Malé byty často vyhledávají svobodné páry nebo mladé rodiny. Malý byt nabídne díky malému prostoru nižší spotřebu energie, zařízení nábytkem, úklid a údržbu a další výhody. Ušetřit prostor v malém bytě se dá chytrým a multifunkčním nábytkem. Samozřejmostí jsou úložné skříně až do stropu, posuvné dveře, sklopné stolky, skládací židle, rohové skříňky a poličky.

maly mezonetovy byt 11
maly mezonetovy byt 7

Malá kuchyň spojená s obývacím pokojem

V prvním poschodí se nachází praktická kuchyň spojená s malým obývacím pokojem. Obývací pokoj je v bílé barvě s cílem vytvořit iluzi většího prostoru. Majitelům se zde ještě podařilo vtěsnat pracovnu s vkusně vyřešenou knihovnou. Nápaditě je zde navíc vyřešena mini pracovna pod schodištěm, do které se vleze vše potřebné.

maly mezonetovy byt 1
maly mezonetovy byt 2

Malá ložnice a prosklená koupelna

Ve druhém poschodí, které je obložené ve dřevě najdete ložnici spolu se zajímavě vyřešenou prosklenou koupelnou. O místa zde nebude rozhodně nouze a obrazně řečeno, majitelé bytu mohou hupsnout ze sprchy rovnou do postele. Dřevěné obklady poskytují komfort a teplo každé místnosti. Nejdou přehlédnout šikovně vyřešené úložné prostory, které myslí na každý detail a využívají dispozic bytu na maximum. Obrovskou výhodou je bezesporu vysoký strop.

I přesto, že se jedná o opravdu malinký byt o rozloze do 40 m2, nabídne moderní a pohodlné místo pro byldení. Idální pro mladý pár nebo studenty. Interiér je navžen prakticky a multifunkčně, čímž splňuje veškeré požadavky pro spokojené a moderní bydlení.

maly mezonetovy byt 12
maly mezonetovy byt 8
Svěklý vyhledávač nábyku FURNI, na kterém najdete veškerý nábytek z internetových obchodů - vše na jednom místě! Pokud hledáte nábytek a příslušenství pro vaše útulnější bydlení, už nemusíte. Sledujeme všechny slevy v e-shopech a proto budete jako první vědět, kde mají levný nábytek nebo jinou výhodnou akci.Vyberte si z nabídky moderního, praktického a stylového nábytku. Změňte byt nebo dům na opravdový domov, útulný a vkusně zařízený, ve kterém se budete cítit skvěle vy i vaši hosté. Vybavte všechny místnosti nábytkem s elegantními tvary a atraktivními dekory. Usnadněte si úklid díky různorodým úložným prostorům, skříním, komodám, knihovnám, regálům, policím. I levný nábytek vám bude sloužit mnoho let, dražší kusy podtrhnou vaši osobitost. Pořiďte si novou sedací soupravu, obývací stěnu nebo televizní stolek. Uvolněte se v ložnici na komfortní posteli, roštu a matraci. Potěšte rodinu novým dětským nábytkem včetně kompletních pokojíčků a barevných postelí. Objevte trendy v kuchyňském a jídelním nábytku, skříňkách, stolech a židlích, stejně jako ve vybavení koupelny. Samozřejmě si můžete prohlédnout i kancelářský nábytek, psací a počítačové stoly, pracovní křesla. Nechybí zde ani zahradní nábytek.
Vybírejte z nabídky
83737
produktů
444
ověřených dodavatelů
12
zapojených e-shopů
Top akce a slevy na vybrané zboží
doprava zdarma na označené produkty
© Copyright 2016 - 2021 - 
FURNI