Malý noční stolek s bílým rámem a grafitovou zásuvkou Ragaba PIX

3 909 

Malý noční stolek s bílým rámem a grafitovou zásuvkou Ragaba PIX
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Malý noční stolek s bílým rámem a grafitovou zásuvkou Ragaba PIX od předního výrobce Ragaba ze skvělou cenu 3909 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce . Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 809606

Popis

Popis

Malý noční stolek s bílým rámem a grafitovou zásuvkou Ragaba PIX
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Noční stolek PIX vnese do vaší ložnice nádech barevné hravosti. Každý z nich je totiž doplněn o kontrastní zásuvku, která je vyvedená v krásných pastelových barvách.

Vybírat navíc můžete ze dvou typů rámů. Přeferujete spíš rám s dekorem dřeva, nebo dáváte přednost bílému rámu, který ložnice jemně prosvětlí? Vyberte si ten pravý pro vaši ložnici snů ♥. Neváhejte a nakupte Malý noční stolek s bílým rámem a grafitovou zásuvkou Ragaba PIX, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie rozzáří vaši domácnost. Značka Ragaba dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Ragaba

Značka Ragaba nabízí moderní nábytek a soustředí se především na stolky, které jsou v minimalistickém duchu a současně s velmi jemným a přívětivým vzhledem. Značka byla založena v roce 2013 a umí skvěle kombinovat kreativitu, estetiku a praktickou funkčnost. Spojení nožek z bukového dřeva příjemně kontrastujících s výraznými barvami nábytku přináší netradiční vzhled. Konferenční i toaletní stolky, knihovny i kombinovatelné díly nabízí skvělé možnosti při sestavování.

Výrobci

lednovy-vyprodej-87

Pin It on Pinterest