Marbet Style Bambusový barový stůl Marbet Fobos 70 cm s černou podnoží

Jedinečný barový stůl Fobos od značky Marbet Style je pojmenován po jednom z dvou měsíců Marsu. Kulatý tvar desky za... více informací »
Marbet Style Bambusový barový stůl Marbet
Značka: Marbet Style
12 821 Kč
Ověřit dostupnost »
Jedinečný barový stůl Fobos od značky Marbet Style je pojmenován po jednom z dvou měsíců Marsu. Kulatý tvar desky za...

Jedinečný barový stůl Fobos od značky Marbet Style je pojmenován po jednom z dvou měsíců Marsu. Kulatý tvar desky za bambusového dřeva a kovová podnož odkazují na nebeská tělesa ve vesmíru, která jsou spolu gravitačně spojena. Jeden prvek je spojen s druhým a vytváří tak designovou strukturu, ve které má všechno specifický tvar a místo. Kolekce Fobos se doporučuje jako sestava nábytku pro restaurační, hotelové či bytové prostory. Celou kolekci skvěle doplní barové židle Fobos, které jsou tvořeny třemi možnostmi provedení – bez opěradla, s opěradlem do tvaru oblouku a opěradlem ve tvaru kruhu. Vyberte si možnost, která vás bude skutečně bavit!

Možnost lakování podnože – Černá RAL 9005, Bordová RAL 3005, Šedá RAL 7038, Zelená RAL 6019. 

Pozn.: podmínky zakázkové výroby viz Obchodní podmínky.

Další parametry: Výška 106 cm. Šířka 87 cm. Hloubka 87 cm. Průměr desky 70 cm. Deska Bambusové dřevo. Podnož Lakovaný kov. Certifikace FSC. Barva Černá. Barva Přírodní. Materiál Kov.


Často hledaný kus dostanete aktuálně tady na našich stránkách v rubrice barové stolky. Nyní si můžete koupit ještě jiné kousky z této oblíbené kategorie za skvělou cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Marbet Style vám nabízí kvalitní produkty.

Nejprodávanější produkt Marbet Style Bambusový barový stůl Marbet Fobos 70 cm s černou od značky s dlouholetou tradicí Marbet Style snadno seženete tady a teď právě za parádní cenu. Právě teď za cenu 12 821 Kč.