Matrace Karla 80×200 cm

Pečujte o své zdraví s matrací Karla. Použitá latexová pěna je jedno z nejlepších řešení pro alergiky. Děrovaná struktura... více informací »
Matrace Karla 80x200 cm
Značka: MTN
4 899 Kč
Ověřit dostupnost »
Pečujte o své zdraví s matrací Karla. Použitá latexová pěna je jedno z nejlepších řešení pro alergiky. Děrovaná struktura...

Pečujte o své zdraví s matrací Karla. Použitá latexová pěna je jedno z nejlepších řešení pro alergiky. Děrovaná struktura matrace je zodpovědná za cirkulaci vzduchu uvnitř matrace. Díky tomu nedochází k zadržování vlhkosti a nepodporuje se růst plísní. -hypoalergenní a antibakteriální vlastnosti -7 zónový systém taštičkových pružin multipocket (508 pružin/m2) -struktura otevřených buněk/ latex 3 cm    Často hledaný produkt Matrace Karla 80×200 cm můžete sehnat jednoduše tu na webu v oblíbené sekci matrace! Najděte si akční produkty z této sekce za extra cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! U nás najdete více kousků od značky MTN. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků popupární značka MTN má v nabídce velmi kvalitní sortiment.

Exkluzivní produkt Matrace Karla 80x200 cm od dodavatele s dobrým jménem MTN jednoduše můžete najít zde nyní v bezva akci! Výhodně teď u nás za 4 899 Kč.