Matrace Kira 90×200 cm

Spaní na matraci Kira je neomezeným zdrojem potěšení. Dopřejte si jedinečný relax. Matrace Kira zajišťuje správnou polohu těla během spánku i v... více informací »
Matrace Kira 90x200 cm
Značka: MTN
5 699 Kč
Ověřit dostupnost »
Spaní na matraci Kira je neomezeným zdrojem potěšení. Dopřejte si jedinečný relax. Matrace Kira zajišťuje správnou polohu těla během spánku i v...

Spaní na matraci Kira je neomezeným zdrojem potěšení. Dopřejte si jedinečný relax. Matrace Kira zajišťuje správnou polohu těla během spánku i v případě, že máte problémy se zády.
– antialergický potah s vatelínem
– 7 zónový systém taštičkových pružin (272 pružin/m2)
– při odpočinku se přizpůsobí tvaru Vašeho těla
 
Tento výjimečný kousek Matrace Kira 90×200 cm lze získat rovnou na webu umístěný v sekci matrace. Podívejte se na parádní produkty z této oblíbené rubriky za extra cenu! Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky od výrobce MTN. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce MTN pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní výrobky Přesvědčte se sami.

Tento velmi žádaný kousek Matrace Kira 90x200 cm od známé kvalitní značky MTN lze pořídit teď za výprodejovou cenu. Právě teď jen za 5 699 Kč.