Matrace s paměťovou pěnou Pure Night Luna, 90 x 190 cm

10 899 

Matrace s paměťovou pěnou Pure Night Luna, 90 x 190 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Matrace s paměťovou pěnou Pure Night Luna, 90 x 190 cm od předního výrobce Pure Night ze skvělou cenu 10899 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Matrace a rošty. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 911290 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Matrace s paměťovou pěnou Pure Night Luna, 90 x 190 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Člověk prospí čtvrtinu života, a to rozhodně není málo!
Proto je na místě myslet na kvalitu svého lože, potažmo pak na úroveň matrace. S matracemi značky Pure Night nelehnete vedle.

A jak že zní recept na spánkové blaho? Paměťová pěna. Také se jí říká líná. To proto, že se jemně a pomalu vrací do původního stavu. Tím se snižuje protitlak, díky kterému vznikají otlaky a proleženiny. Paměťová pěna se perfektně přizpůsobí tvaru vašeho těla a rovnoměrně rozloží tělesnou váhu. Také vás stabilizuje do pohodlné polohy a omezí noční převalování.

Pokud zjistíte, že vám matrace nevyhovuje, bez problému ji můžete do 90 dní od nákupu vrátit. A to i v případě, že byla matrace již používaná.. Neváhejte a nakupte Matrace s paměťovou pěnou Pure Night Luna, 90 x 190 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Matrace a rošty rozzáří vaši domácnost. Značka Pure Night dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Pure Night

Značka Pure Night nabízí matrace, které vám dopřejí kvalitní spánek. Na matraci značky Pure Night se spí prostě skvěle. Paměťová pěna se pomalu vrací do původního stavu, snižuje protitlak a nevznikají otlaky a proleženiny. Perfektně se přizpůsobí tvaru vašeho těla a rovnoměrně rozloží vaši tělesnou váhu. Stabilizuje vás do pohodlné polohy a omezí značné noční převalování. Pokud vám matrace nevyhovuje, můžete ji do 90 dní od nákupu vrátit. Spěte měkce a sladce.

Výrobci

Pin It on Pinterest