Moderní boxspring postel Lenka 180x200cm, šedá Solo

Moderní box spring postelAkční cena platí pro potah na hlavní fotografii (žinilka Solo)Postel je dodávána včetně... více informací »
Moderní boxspring postel Lenka 180x200cm
Značka: LVT
17 999 Kč
Ověřit dostupnost »
Moderní box spring postelAkční cena platí pro potah na hlavní fotografii (žinilka Solo)Postel je dodávána včetně...

Moderní box spring postelAkční cena platí pro potah na hlavní fotografii (žinilka Solo)Postel je dodávána včetně matracíSoučástí je 2x úl. prostor přístupný z boku Součástí je topper (krycí matrace)Potah: Solo – sametová látka, která je měkká a jemná na dotek. Solo má certifikát Cleanaboo, což ztěžuje vstřebávání kapaliny do struktury nábytku. Polštářky a deka jsou pouze dekorativní, nejsou součástíCelková nosnost je 250kgPostele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.
ROZMĚRY:
180x207x118cm
Ložná plocha: 180x200cm
Výška ložné plochy: 65cm

Tento nejprodávanější kus Moderní boxspring postel Lenka od skvělé a známé značky LVT můžete získat bezpečně online ve výhodné akci. Nabídka již od 17 999 Kč.