FURNI

Moderní ložnice auri iii – dub artisan/bílá

Moderní ložnice auri iii -

Moderní sestava nábytku do ložnice nadchne každého milovníka čistého a uhlazeného stylu. Hlavním prvkem této ložnicové sestavy je samozřejmě velká postel. Díky svému vysokému čelu přináší extra pohodlí při čtení knihy před spaním, a také díky nožkám přispívá k lepší cirkulaci vzduchu v místnosti a snadnějšímu úklidu.

 

Postel je celočalouněná a použitá látka v tmavě zeleném odstínu nese označení MONOLITH 37. Hlavní čelo je polstrované a zdobené vodorovným prošívaným ve třech pruzích. Tato varianta postele Corey má chromované nohy. Matrace ani rošt nejsou součástí, můžete si tedy do postele umístit svůj vlastní včetně matrací, popřípadě v doporučených produktech níže naleznete výběr nejvhodnějších variant k dokoupení. Výška umístění roštu je volitelná, a to 24,5-31,5cm od země. Bočnice je vysoká 43,5cm. Nosnost je 200kg. Úložný prostor není u této postele k dispozici. Středová část postele je zpevněná příčkou a podložená nožkami. Z obou stran postele se na vás budou usmívat noční stolky se třemi zásuvkami.  Drobné oblečení si pak můžete poskládat do přilehlé kombinované komody s dvířky i zásuvkami v jednom.

 

Prostorná šatní skříň vás nadchne svou úložnou plochou, kterou zajišťuje nejen objemná visící plocha, ale taktéž přehledný policový systém. V každé ze tří částí skříně najdete nahoře širokou polici. Vnější strany dále pod touto policí obsahují široké visící plochy s šatní tyčí v horní části. Prostřední část skříně za zrcadlem obsahuje policový systém se třemi širokými policemi. S posuvnými dveřmi se vám bude pohodlně manipulovat díky chromovaným rukojetím. Ty nenápadně lemují kraj každého křídla dveří. Přední část dveří zdobí uprostřed celoplošné, vodorovně dělené zrcadlo. Po stranách zrcadla s vysokým leskem a vodorovné 3D proužky svým designem zvýrazňují světelné odlesky jež na skříň přirozeně dopadají. Skříň vypadá opticky širší a svým designem rozšiřuje a rozjasňuje prostor. Ke skříni můžete dokoupit tlumiče dveří a set tří polic. Ozdobný rám s integrovaným osvětlením ve formě 6 LED světel je již součástí skříně.

 

Nábytek je vyrobený z lamina v dekoru dub artisan a v bílé barvě v síle 16 a 25mm. Tuto barevnou kombinaci skvěle doplňuje bílá lakovaná fólie s leskem aplikovaná na předních částech, pro jejichž výrobu byla využita MDF deska. Zásuvky se vám budou snadno otevírat díky štíhlým chromovaným úchytkám, které celý koncept krásně podtrhují. Podrobné informace o jednotlivých částech sestavy naleznete po rozkliknutí konkrétního prvku sestavy níže.

 

Moderní ložnice Auri III se skládá z těchto prvků:

Manželská postel 160x200cm Corey – 193x110x214cm (š, v, h), ložná plocha je 160x200cm
2x Noční stolek Auri – 45x69x40cm (š, v, h)
Kombinovaná komoda Auri – 108x87x40cm (š, v, h)
Třídveřová posuvná skříň se zrcadlem Auri – 262,5x224x65,5cm (š, v, h) 
Rám k šatní skříni 270 s osvětlením 6 LED

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Auri naleznete níže v souvisejících produktech.