Praktické a moderní noční stolky

Je to drobný kus nábytku a nebývá samostatnou hvězdou vybavení domova. Přesto se bez něj ložnice neobejde a zapomenete-li na něj, bude vám chybět šikovná odkládací plocha i schovávačka. Řeč je o praktických a krásných nočních stolcích, které jdou koupit online.

Zásuvkové noční stolky

Klasikou jsou noční stolky s jedním nebo více šuplíky. Do zásuvek se schová cokoliv, od kapesníků po lahvinku, od hřebenu po knížku, od čehokoliv po cokoliv. Jistě přijdete na spoustu drobností, u kterých se v ložnici hodí, aby byly po ruce, ale v podstatě schované. Na věci se navíc nepráší a přes skrytost jsou stále snadno dosažitelné. Dbejte na kvalitu výroby nábytku, ať se šuplíky dobře otevírají a zavírají i při dlouholetém používání.

Detail produktu

Detail produktu

Detail produktu

Výhodou širokého sortimentu v zásuvkových nočních stolcích je fakt, že vašemu vkusu se meze nekladou. Buďte originální! Je libo zlatý noční stolek? Není problém. Vysoké nožky a černá elegance? Sem s takovým báječným kouskem. Vaše srdce plesá nad bohémským vzhledem lehce hippie a hipster nábytku? Podívejte se, jaký barevný noční stolek můžete mít.

Detail produktu

Detail produktu

Detail produktu

Otevřené noční stolky s poličkou

Pokud netrváte na šuplících (i sebelepší pojezd se může časem opotřebovat) a víte o sobě, že předměty z nočního stolku berete tak často, že se vám vyplatí mít je spíše na otevřené ploše, v oddělení nábytku do ložnic také uspějete. Některé oblíbené produkty jsme pro vás vybrali rovnou. Zakoupit si můžete například elegantní a velmi lehce působící bílý noční stolek z kovu. Zapadne do mnoha stylů interiéru. Preferujete-li přírodní vyznění pokoje, třeba skandinávské bydlení, zvolte například otevřený noční stolek z masivního dubového dřeva od proslulé značky Javorina. Velmi moderním dojmem působí kombinace dekoru dřeva a kovu.

Detail produktu

Detail produktu

Detail produktu

Kombinované noční stolky

Možná tím úplně nejlepším řešením je kombinace obou přístupů u stolků, co spojují jednu nebo dokonce více zásuvek s volnou plochou. Tyto velmi populární noční stolky můžete koupit v mnoha stylech a dekorech. Liší se i velikostně, takže si vždy u zboží prohlédněte rozměry ve složeném stavu. Zaujme vás ručně vyráběný drobný noční stolek s elegantním úchytem u šuplíku? Je z masivního březového dřeva a díky bílé barvě krásně zapadne do většiny pokojů. Vaši pozornost si ale zaslouží i více retro stolky, s kroucenými nožkami. Nebojíte-li se naopak moderny a extravagance, je připraven noční stolek s mramorovou deskou, který zaujme svým řešením každého.

Detail produktu

Detail produktu

Detail produktu

Designové speciality

Výrobci nočních stolků se nebojí ani originálních řešení, která doplní i značně osobitý interiér. Především, pokud vám nevyhovuje rozměrnější noční stolek jako samostatný kus nábytku, je možné pořídit si pouze doplňkovou poličku k posteli. Báječně se na ni vejde třeba ranní šálek horké kávy nebo čaje. Výhodou je nezabrání prostoru, sladění s designem příslušné postele a možnost pod poličkou vyluxovat nebo vytřít. Ještě variabilnějším řešením je praktický posuvný boční stolek, který se zasunuje současně nad postel i pod ni, je tedy vyvážený spojením pouze na jedné straně. Bude se vám hodit nejen v ložnici, ale zastane svou funkci příručního stolku kdekoliv si zamanete. Zkuste na něm podávat třeba drobné občerstvení u sedací soupravy, ať se hosté nemusejí neustále naklánět k nižšímu konferenčnímu stolu. Do třetice jsme pro vás vybrali tradiční řešení úložného prostoru, ale nádherný design, který jako by popíral gravitaci. Noční stolek držený jen na jedné nožce (kotví se ke stěně) koupíte v pravostranném i levostranném provedení a můžete tak dosáhnout efektní symetrie. Navíc je součástí celé designové řady Szynaka Meble Wow, takže můžete vytvořit sladěnou celou ložnici nebo dětský pokoj.

Detail produktu

Detail produktu

Detail produktu

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Koberec Vitaus Patteo, 80 x 300 cm

659 Kč
DETAIL

Krémový koberec Vitaus Hali Gobekli, 50 x 80 cm

309 Kč
DETAIL

Černé ramínko s dřevěnými detaily Wenko Clara

139 Kč
DETAIL

Koberec Vitaus Walden, 80 x 300 cm

1179 Kč
DETAIL

Koberec Vitaus Griheno, 80 x 150 cm

569 Kč
DETAIL

Povlak na polštář Vitaus Russado Azul Dos, 43 x 43 cm

179 Kč
DETAIL