Moderní obývací stěna - dominanta obývacího pokoje

Vybavit obývací pokoj tak, abyste se v něm cítili příjemně vy i vaši hosté, to může být oříšek. Proč nezačít od stálice nejen českých obýváků, moderní obývací sestavy? Tvoří přirozenou dominantu místnosti a vystaví i schová vše, co v pokoji chcete mít.

Zatímco dřív jste se museli spokojit s typizovanými kousky, dnes si můžete vybrat jednotlivé části stěny i samostatně. To dává zákazníkům více volnosti v navžení obývací stěny přesně podle představ a dispozic místnosti. Získáte tak sestavu, která bude přesně odpovídat vašemu individuálnímu vkusu a potřebám. Vyberte si vhodné rozložení pro knížky, cédéčka, sváteční sklo, suvenýry a další oblíbené předměty. Pokud obývací pokoj nepřeplníte, i s obývací stěnou může působit velmi vzdušně a příjemně.

V jednoduchosti je krása

Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása. Zkuste se podívat například po designově i barevně čistých bílých obývacích stěnách. Jejich neutrální vzhled je nadčasový a hodí se k nim jak nábytek, který už doma máte, tak bytové doplňky, které budete postupně pořizovat. Interiéroví poradci radí postupovat při zařizování s rozmyslem a současně s obývacími stěnami okouknout i sedací soupravy, aby vám vše v obýváku pěkně ladilo. Neznamená to ovšem, že byste se měli připravit o radost ze spontánního nakupování.

Obývací stěna Verin1
Obývací stěna Azzuro
Obývací stěna Snow

Jaké další tipy můžete využít, abyste sladili vzhled obývací sestavy s ostatním zařízením? Aplikujte dva trendy principy. Prvním vybíráte ostatní nábytek a doplňky tak, že se stěnou tvoří harmonický celek na základě podobné barvy, materiálu a designu. Druhý princip je přesně opačný. Nebojte se k ležérní obývací stěně zakoupit odvážnější kousek, který k ní vytvoří kontrast.

Moderní obývací stěny dnes nestojí jmění

Dopřát si zařízení obýváku, které si zasloužíte, dnes není nákladnou záležitostí. Moderní obývací stěny do 6-ti tis. kč jsou vyráběny z materiálů, které spojují dlouhou životnost s nízkou pořizovací cenu. Přesvědčte se sami, že poměr cena výkon je nyní u nábytku velmi příznivý a udělejte si radost novým vybavením.

Bílá dvoudveřová vitrína z borovicového dřeva Støraa Tommy

Detail produktu

Bílá vitrína z masivního borovicového dřeva s hnědými detaily Støraa Linda

Detail produktu

Bílá čtyřdveřová vitrína z masivního borovicového dřeva Støraa Ella

Detail produktu

Bílá dřevěná vitrína Folke Mozart Figaro, výška 188 cm

Detail produktu

Bílá dřevěná vitrína Folke Nottingham, výška 195 cm

Detail produktu

Bílá dubová vitrína Folke Cerberus

Detail produktu

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Povlak na polštář Minimalist Cushion Covers Centana, 45 x 45 cm

199 Kč
DETAIL

Koberec Vitaus Vulga, 80 x 120 cm

269 Kč
DETAIL

Koberec Vitaus Consuela, 120 x 180 cm

1059 Kč
DETAIL

Venkovní světelný party LED řetěz s motivy žárovek Best Season Big Circus, 20 světýlek

579 Kč
DETAIL

Povlak na polštář Minimalist Cushion Covers Certa, 45 x 45 cm

199 Kč
DETAIL

Šedobéžový koberec Vitaus Becky, 50 x 80 cm

219 Kč
DETAIL