Vybavit obývací pokoj tak, abyste se v něm cítili příjemně vy i vaši hosté, to může být oříšek. Proč nezačít od stálice nejen českých obýváků, moderní obývací sestavy? Tvoří přirozenou dominantu místnosti a vystaví i schová vše, co v pokoji chcete mít.

Zatímco dřív jste se museli spokojit s typizovanými kousky, dnes si můžete vybrat jednotlivé části stěny i samostatně. To dává zákazníkům více volnosti v navžení obývací stěny přesně podle představ a dispozic místnosti. Získáte tak sestavu, která bude přesně odpovídat vašemu individuálnímu vkusu a potřebám. Vyberte si vhodné rozložení pro knížky, cédéčka, sváteční sklo, suvenýry a další oblíbené předměty. Pokud obývací pokoj nepřeplníte, i s obývací stěnou může působit velmi vzdušně a příjemně.

V jednoduchosti je krása

Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása. Zkuste se podívat například po designově i barevně čistých bílých obývacích stěnách. Jejich neutrální vzhled je nadčasový a hodí se k nim jak nábytek, který už doma máte, tak bytové doplňky, které budete postupně pořizovat. Interiéroví poradci radí postupovat při zařizování s rozmyslem a současně s obývacími stěnami okouknout i sedací soupravy, aby vám vše v obýváku pěkně ladilo. Neznamená to ovšem, že byste se měli připravit o radost ze spontánního nakupování.

obyvaci stena verin 1

Obývaci stěna verin 1

obyvaci stena azzuro

Obývací stěna Azzuro

obyvaci stena snow

Obývací stěna Snow

Jaké další tipy můžete využít, abyste sladili vzhled obývací sestavy s ostatním zařízením? Aplikujte dva trendy principy. Prvním vybíráte ostatní nábytek a doplňky tak, že se stěnou tvoří harmonický celek na základě podobné barvy, materiálu a designu. Druhý princip je přesně opačný. Nebojte se k ležérní obývací stěně zakoupit odvážnější kousek, který k ní vytvoří kontrast.

Moderní obývací stěny dnes nestojí jmění

Dopřát si zařízení obýváku, které si zasloužíte, dnes není nákladnou záležitostí. Moderní obývací stěny jsou vyráběny z materiálů, které spojují dlouhou životnost s nízkou pořizovací cenou. Přesvědčte se sami, že poměr cena výkon je nyní u nábytku velmi příznivý a udělejte si radost novým vybavením.