Moderní sedací souprava Target, šedá Monolith Roh: Orientace rohu Pravý roh

Luxusní sedací souprava Target nyní v akci! Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je... více informací »
Moderní sedací souprava Target
Značka: WSL
40 999 Kč
Ověřit dostupnost »
Luxusní sedací souprava Target nyní v akci! Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je...

Luxusní sedací souprava Target nyní v akci!
Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Sedací souprava je rozkládací s pružinovým jádrem
Návštěvy ocení možnost přespat a vy snadné rozkládání 
Jádro je vyplněno pružinami Faliste v kombinaci s HR pěnou
Pružiny zajištují velmi pohodlné sezení za všech okolností 
Sedačka Target má funkci polohovatelných záhlavníků 
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh
Součástí je i úložný prostor 

Součástí je funkce posouvání zádových opěrek pro nastavení vhodné hloubky sedu 

Parametry  
290x215x77-94cm 
Plocha po rozložení: 220x138cm 
 

 
Unikátní a oblíbený produkt Moderní sedací souprava Target, šedá Monolith Roh: Orientace rohu Pravý roh lze sehnat aktuálně tu na našem webu v rubrice sedačky rohové! Získejte oblíbené produkty ve zmiňované rubrice za nejlepší ceny. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na další skvělé produkty od dodavatele WSL. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Významná značka WSL dlouhodobě prodává špičkové zboží. Přesvědčte se sami!

Kvalitní a levný výrobek Moderní sedací souprava Target, šedá Monolith Roh: Orientace rohu od populárního výrobce WSL snadno pořídíte zde teď pořád výhodně. Ve skvělé akci za 40 999 Kč.