Moderní vila ve Španělsku s krásným výhledem na středozemní moře

27. villa lujo

Tato krásná a moderní vila se nachází na pobřeží Španělska na malém kopci přímo nad průzračně tyrkysovým mořem. Jedná se o velmi klidné místo mezi El Portixol a Cala Blanca. Vila byla navržena studiem od Ramona Esteve - Estudio a umístěna na kopec s překrásným výhledem na středozemní moře.

Rezidence byla navržena tak, aby umocnila panoramatický výhled na okolní krajinu a převážně moře. Interiér tohoto luxusního zařízení nabízí posilovny, sauny, krytý i venkovní bazén. Všechny tyto místnosti jsou spojeny dlouhým podélným oknem.

3. casa diseno mar
1. casa montana mar

Výchozí a západní stěny domu jsou kontrastní, přičemž vstupní fasáda je chráněna před slunečnímu záření systémem automatického náklonu žaluzií z bíle zbarveného dřeva. Opačná strana využívá bílé betonové plochy, uzavřené velkými skleněnými okny, které pouští do domu více přirozeného světla.

5. casa entrada cochera garaje
10. vivienda hormigon

Pokoje v prvním patře mají vlastní obrovskou terasu s nádherným výhledem na moře. Okolní zahradní prvky jsou rozděleny do několika zón, ale aby splývaly s okolní přírodou. Vila tak přirozeně zapadá do krajiny.

2. arquitectura casa lujo
6. casa hormigon blanco
7. casa muros hormigon
12. entrada casa diseno
13. casa muro piedra
14. casa luz natural
15. casa decoracion interior
16.decoracion casa mediterranea1
17. casa lujo salon
18. casa lujo terraza
19. vestidor armarios1
20. cocina diseno casa playa
22. casa ventanales
23. casa diseno decoracion
24. casa escalera vidrio
25. casa bano diseno1
26. decoracion habitacion diseno moderno
28. piscina interior casa diseno
29. arquitectura piscina diseno
30. casa sardinera 03
31. casa sardinera 04
32. villa lujo diseno
Svěklý vyhledávač nábyku FURNI, na kterém najdete veškerý nábytek z internetových obchodů - vše na jednom místě! Pokud hledáte nábytek a příslušenství pro vaše útulnější bydlení, už nemusíte. Sledujeme všechny slevy v e-shopech a proto budete jako první vědět, kde mají levný nábytek nebo jinou výhodnou akci.Vyberte si z nabídky moderního, praktického a stylového nábytku. Změňte byt nebo dům na opravdový domov, útulný a vkusně zařízený, ve kterém se budete cítit skvěle vy i vaši hosté. Vybavte všechny místnosti nábytkem s elegantními tvary a atraktivními dekory. Usnadněte si úklid díky různorodým úložným prostorům, skříním, komodám, knihovnám, regálům, policím. I levný nábytek vám bude sloužit mnoho let, dražší kusy podtrhnou vaši osobitost. Pořiďte si novou sedací soupravu, obývací stěnu nebo televizní stolek. Uvolněte se v ložnici na komfortní posteli, roštu a matraci. Potěšte rodinu novým dětským nábytkem včetně kompletních pokojíčků a barevných postelí. Objevte trendy v kuchyňském a jídelním nábytku, skříňkách, stolech a židlích, stejně jako ve vybavení koupelny. Samozřejmě si můžete prohlédnout i kancelářský nábytek, psací a počítačové stoly, pracovní křesla. Nechybí zde ani zahradní nábytek.
Vybírejte z nabídky
83686
produktů
444
ověřených dodavatelů
12
zapojených e-shopů
Top akce a slevy na vybrané zboží
doprava zdarma na označené produkty
© Copyright 2016 - 2021 - 
FURNI