Vyberte stránku

Moderní vila ve Španělsku s krásným výhledem na středozemní moře

Moderní vila ve Španělsku s krásným výhledem na středozemní moře

Tato krásná a moderní vila se nachází na pobřeží Španělska na malém kopci přímo nad průzračně tyrkysovým mořem. Jedná se o velmi klidné místo mezi El Portixol a Cala Blanca. Vila byla navržena studiem od Ramona Esteve – Estudio a umístěna na kopec s překrásným výhledem na středozemní moře.

Rezidence byla navržena tak, aby umocnila panoramatický výhled na okolní krajinu a převážně moře. Interiér tohoto luxusního zařízení nabízí posilovny, sauny, krytý i venkovní bazén. Všechny tyto místnosti jsou spojeny dlouhým podélným oknem.

Výchozí a západní stěny domu jsou kontrastní, přičemž vstupní fasáda je chráněna před slunečnímu záření systémem automatického náklonu žaluzií z bíle zbarveného dřeva. Opačná strana využívá bílé betonové plochy, uzavřené velkými skleněnými okny, které pouští do domu více přirozeného světla.

Pokoje v prvním patře mají vlastní obrovskou terasu s nádherným výhledem na moře. Okolní zahradní prvky jsou rozděleny do několika zón, ale aby splývaly s okolní přírodou. Vila tak přirozeně zapadá do krajiny.

 

O autorovi

Redakce

Redakce magazínu o bydlení FURNI pro vás připravuje články, fotogalerie a nekonečnou inspiraci pro váš krásný domov, který si můžeme udělat všichni krásný a jedinečný.

Pin It on Pinterest

Share This