Moderní vila ve Španělsku s krásným výhledem na středozemní moře

Tato krásná a moderní vila se nachází na pobřeží Španělska na malém kopci přímo nad průzračně tyrkysovým mořem. Jedná se o velmi klidné místo mezi El Portixol a Cala Blanca. Vila byla navržena studiem od Ramona Esteve - Estudio a umístěna na kopec s překrásným výhledem na středozemní moře.

Rezidence byla navržena tak, aby umocnila panoramatický výhled na okolní krajinu a převážně moře. Interiér tohoto luxusního zařízení nabízí posilovny, sauny, krytý i venkovní bazén. Všechny tyto místnosti jsou spojeny dlouhým podélným oknem.

Výchozí a západní stěny domu jsou kontrastní, přičemž vstupní fasáda je chráněna před slunečnímu záření systémem automatického náklonu žaluzií z bíle zbarveného dřeva. Opačná strana využívá bílé betonové plochy, uzavřené velkými skleněnými okny, které pouští do domu více přirozeného světla.

Pokoje v prvním patře mají vlastní obrovskou terasu s nádherným výhledem na moře. Okolní zahradní prvky jsou rozděleny do několika zón, ale aby splývaly s okolní přírodou. Vila tak přirozeně zapadá do krajiny.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Antracitový kuličkový vlněný dětský podsedák Wooldot Ball Chair Pad, ⌀ 30 cm

509 Kč
DETAIL

Povlak na polštář Linen Couture Blue Spots, 45 x 45 cm

559 Kč
DETAIL

Modrý venkovní koberec Bougari Porto, ø 140 cm

1589 Kč
DETAIL

Bílá výplň do polštáře Little Nice Things, 45 x 45 cm

209 Kč
DETAIL

Povlečení na jednolůžko z ranforce bavlny Mijolnir Palmiye Black, 140 x 200 cm

859 Kč
DETAIL

Zahradní půlkruhový stůl ze dřeva eukalyptu ADDU Compton, 110 x 50 cm

2599 Kč
DETAIL